CONTROL
Kokoelma:

CONTROL

  • Control Senso Finisimo Control, 24 Condoms
    -14%

    Control Senso Finisimo, 24 kondomia

    Normaalihinta €10,70
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€1,72
  • Control Nature, 3 Units
    -42%

    Control Nature, 3 kpl

    Normaalihinta €1,60 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,74
    Säästät: -€1,14
    0,53 € / 1ud
  • Control Condom Fun Mix, 6 Assorted Condoms
    -20%

    Control Fun Mix -kondomit, 6 kpl, sekalainen pakkaus

    Normaalihinta €3,60 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,51
    Säästät: -€0,91
    0,6 € / 1ud
  • Control Exotic Escape Moisturising Massage Gel 200 ml
    -25%

    Control Exotic Escape kosteuttava hierontageeli 200 ml

    Normaalihinta €9,00 4,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,03
    Säästät: -€3,03
    4,5 € / 100ml
  • Finissimo Condom Control, 3 Units
    -33%

    Control Finissimo -kondomit, 3 kpl

    Normaalihinta €1,80 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,70
    Säästät: -€0,90
    0,6 € / 1ud
  • Control Condoms Sensual Dots & Line, 12 units
    -21%

    Control Sensual Dots & Line -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €7,70 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€2,09
    0,64 € / 1ud
  • Wireless Remote Control
    -7%

    Langaton kaukosäädin

    Normaalihinta €26,20 26,2 € / 1ud
    Alennushinta €26,20 Normaalihinta €28,32
    Säästät: -€2,12
    26,2 € / 1ud
  • Sensual Control Xtra Dots, 12 units
    -17%

    Control Sensual Xtra Dots, 12 kpl

    Normaalihinta €8,00 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€1,68
    0,67 € / 1ud
  • Control Lubricant Chocolate, 75 ml
    -36%

    Chocolate-voiteluaine, 75 ml

    Normaalihinta €7,50 10,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €11,81
    Säästät: -€4,31
    10,0 € / 100ml
  • Control Wild Nature Massage Gel 200 ml
    -23%

    Control Wild Nature -hierontageeli 200 ml

    Normaalihinta €9,00 4,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€2,68
    4,5 € / 100ml
  • Control Ice Feel Massage Gel 200 ml
    -21%

    Control Ice Feel -hierontageeli 200 ml

    Normaalihinta €9,20 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€2,48
    4,6 € / 100ml
  • Latex Free Control, 5 pieces
    -17%

    Control Latex Free, 5 kpl

    Normaalihinta €14,90
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,93
    Säästät: -€3,03
  • Control Condoms Nature Xtra Lube, 12 units
    -24%

    Control Nature Xtra Lube -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €7,00 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,25
    Säästät: -€2,25
    0,58 € / 1ud
  • Control Chocolate, 12 pieces
    -17%

    Control Chocolate, 12 kpl

    Normaalihinta €7,80 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,57
    0,65 € / 1ud
  • Control Condoms Nature Xl, 12 Units
    -27%

    Control Nature XL -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €6,10 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €8,31
    Säästät: -€2,21
    0,51 € / 1ud
  • Control Non Stop Dots & Lines, 12 pcs.
    -18%

    Control Non Stop Dots & Lines, 12 kpl

    Normaalihinta €7,60 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,30
    Säästät: -€1,70
    0,63 € / 1ud
  • Non Stop Retard Control, 12 pcs.
    -7%

    Non Stop Retard -ohjain, 12 kpl

    Normaalihinta €8,30 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€0,65
    0,69 € / 1ud
  • Hot Passion Control, 10 pieces
    -18%

    Control Hot Passion, 10 kpl

    Normaalihinta €7,70
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,67
  • Control Condoms Nature, 24 units
    -9%

    Control Nature -kondomit, 24 kpl

    Normaalihinta €9,40 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€0,92
    0,39 € / 1ud
  • Control Condoms Nature, 6 pieces
    -16%

    Control Nature -kondomit, 6 kpl

    Normaalihinta €2,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,63
    Säästät: -€0,43
    0,37 € / 1ud
  • Finissimo Senso Control, 12 pieces
    -25%

    Finissimo Senso -ohjain, 12 kpl

    Normaalihinta €7,30 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€2,49
    0,61 € / 1ud
  • Control Easy Way Nature, 10 Units
    -21%

    Control Easy Way Nature, 10 kpl

    Normaalihinta €6,60 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,32
    Säästät: -€1,72
    0,66 € / 1ud
  • Control Condoms Nature, 12 units
    -53%

    Control Nature -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €5,70 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€6,41
    0,48 € / 1ud
  • Finissimo Original Control Condoms, 12 units
    -11%

    Control Finissimo Original -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €7,30 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€0,91
    0,61 € / 1ud
  • Control Ring Pleasure Vibes, 1 Unit
    -5%

    Pleasure Vibes -ohjausrengas, 1 kpl

    Normaalihinta €9,50 9,5 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€0,50
    9,5 € / 1ud
  • Control Ring Pleasure Booster, 1 Unit
    -12%

    Control Anillo Pleasure Booster, 1 kpl

    Normaalihinta €9,50 9,5 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€1,34
    9,5 € / 1ud
  • Thai Passion -voiteluaine, 200 ml
    -24%

    Thai Passion -voiteluaine, 200 ml

    Normaalihinta €9,20 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,06
    Säästät: -€2,86
    4,6 € / 100ml
  • Control Madagascar Sweetness Vanilla Massage Gel 2 in 1, 200ml
    -18%

    Control Madagascar Sweetness Vanilla 2-in-1-hierontageeli, 200 ml

    Normaalihinta €8,80 4,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,72
    Säästät: -€1,92
    4,4 € / 100ml
  • Control Lubricant Mediterranean Sea, 200 ml
    -29%

    Mediterranean Sea -voiteluaine, 200 ml

    Normaalihinta €9,20 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €13,04
    Säästät: -€3,84
    4,6 € / 100ml
  • Control Nature Forte, 12 Units
    -22%

    Control Nature Forte, 12 kappaletta

    Normaalihinta €7,00 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€1,95
    0,58 € / 1ud