Kokoelma:

Comodynes dermo-cosmetics

  • Comodynes Self-Tanning Body Self-Tanning Glove, 3 pcs.
    -45%

    Comodynes Self-Tanning -itseruskettuskäsine, 3 kpl

    Normaalihinta €3,50 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €6,31
    Säästät: -€2,81
    1,17 € / 1ud
  • Comodynes Exfoliating Body Scrub, 150 ml
    -52%

    Comodynes vartalonkuorinta-aine, 150 ml

    Normaalihinta €8,40 5,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €17,43
    Säästät: -€9,03
    5,6 € / 100ml
  • Comodynes Self Tanning The Juicy Glow, 30 ml
    -5%

    Comodynes Self Tanning The Juicy Glow, 30 ml

    Normaalihinta €23,50 78,33 € / 100ml
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€1,24
    78,33 € / 100ml