Kokoelma:

Chicco summer

  • Chicco Sunglasses Lilac 0M+ , 1 piece
    -43%

    Chicco-aurinkolasit, lila, 0 kuukautta ja yli, 1 kpl

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€8,59
    11,4 € / 1ud
  • Chicco Baby Moments Water Spray 150 Ml 0M+
    -24%

    Chicco Baby Moments -vesisuihke 150 ml 0M+

    Normaalihinta €6,10 4,07 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€1,89
    4,07 € / 100ml
  • Chicco Sun Mineral Cream Spf 50+ , 75 ml
    -37%

    Chicco Sun mineraalivoide SPF 50+, 75 ml

    Normaalihinta €8,20 10,93 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €12,99
    Säästät: -€4,79
    10,93 € / 100ml
  • Chicco Sun Spray Spf 50+ , 150 ml
    -31%

    Chicco Sun Spray SPF 50+, 150 ml

    Normaalihinta €10,30 6,87 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €14,99
    Säästät: -€4,69
    6,87 € / 100ml
  • Chicco Baby Moments Aftersun Body Milk 150Ml
    -32%

    Chicco Baby Moments Aftersun-vartalovoide 150 ml

    Normaalihinta €8,20 5,47 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,99
    Säästät: -€3,79
    5,47 € / 100ml
  • Chicco Naturalz Post-peeling Patches 30 Units
    -32%

    Chicco Naturalz -pistokohdan laastarit, 30 kpl

    Normaalihinta €4,10 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,99
    Säästät: -€1,89
    0,14 € / 1ud
  • Chicco Naturalz Pack of Zas-Zas Travel Protectors Chicco
    -17%

    Chicco Naturalz -matkasuojapaketti Zas-Zas Chicco

    Normaalihinta €18,00 18,0 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €21,63
    Säästät: -€3,63
    18,0 € / 1ud
  • Chicco Ultrasonic Repellent Home 0M+
    -27%

    Chicco Ultrasonic Insect Repellent for Home Use 0M+

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €15,38
    Säästät: -€4,08
    11,3 € / 1ud
  • Chicco Naturalz Scented Bracelet Assorted Colours +3 Years old
    -45%

    Chicco Naturalz tuoksuva rannekoru, eri värejä, yli 3-vuotiaille

    Normaalihinta €1,60 1,6 € / 1ud
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,92
    Säästät: -€1,32
    1,6 € / 1ud
  • Chicco Portable Ultrasound Repeller
    -28%

    Chicco: Kannettava ultraäänikarkotin

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€4,49
    11,3 € / 1ud
  • Chicco Naturalz Refreshing & Protective Spray 2M+ 100Ml
    -18%

    Chicco Naturalz virkistävä ja suojaava suihke 2 kuukautta ja yli 100 ml

    Normaalihinta €9,60 9,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€2,10
    9,6 € / 100ml