Kokoelma:

Care and prevention

  • Peusek Arcandol Liquid Spray 100 ml
    -10%

    Peusek Arcandol-nestemäinen sumutin 100 ml

    Normaalihinta €9,50 9,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€1,03
    9,5 € / 100ml
  • Garcia 1880 Square Visco Pillow
    -13%

    García 1880 Neliönmuotoinen viskoelastinen tyyny

    Normaalihinta €49,78 49,78 € / 1ud
    Alennushinta €49,78 Normaalihinta €57,38
    Säästät: -€7,60
    49,78 € / 1ud
  • Actimove Heellite Tuniv 2 Un
    -37%

    Actimove Heellite Tuniv 2, yksi kappale

    Normaalihinta €10,40 5,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €16,50
    Säästät: -€6,10
    5,2 € / 1ud
  • Mepentol-maitoemulsio, 2 x 100 ml
    -18%

    Mepentol-maitoemulsio, 2 x 100 ml

    Normaalihinta €66,30 33,15 € / 100ml
    Alennushinta €66,30 Normaalihinta €81,00
    Säästät: -€14,70
    33,15 € / 100ml
  • Mepentol-maitoemulsio, 3 x 100 ml
    -20%

    Mepentol-maitoemulsio, 3 x 100 ml

    Normaalihinta €96,80 32,27 € / 100ml
    Alennushinta €96,80 Normaalihinta €121,50
    Säästät: -€24,70
    32,27 € / 100ml
  • Repalysyal Regenerating Cream , 30 gr
    -27%

    Repalysyal uudistava voide, 30 g

    Normaalihinta €14,30 47,67 € / 100gr
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,48
    Säästät: -€5,18
    47,67 € / 100gr
  • Mepentol-maitoemulsio, 4 x 100 ml
    -24%

    Mepentol-maitoemulsio, 4 x 100 ml

    Normaalihinta €123,50 30,88 € / 100ml
    Alennushinta €123,50 Normaalihinta €162,00
    Säästät: -€38,50
    30,88 € / 100ml
  • Mepentol Ulcer Spray, 2 x 60 ml
    -21%

    Mepentol-sumutin, 2 x 60 ml

    Normaalihinta €54,20 45,17 € / 100ml
    Alennushinta €54,20 Normaalihinta €68,40
    Säästät: -€14,20
    45,17 € / 100ml
  • Mepentol Spray, 3 x 60 ml
    -21%

    Mepentol-sumutin, 3 x 60 ml

    Normaalihinta €80,60 44,78 € / 100ml
    Alennushinta €80,60 Normaalihinta €102,60
    Säästät: -€22,00
    44,78 € / 100ml
  • Mepentol Spray, 4 x 60 ml
    -22%

    Mepentol-sumutin, 4 x 60 ml

    Normaalihinta €106,70 44,46 € / 100ml
    Alennushinta €106,70 Normaalihinta €136,80
    Säästät: -€30,10
    44,46 € / 100ml
  • Corpitol Ulcer Drops 50 ml, pack 2
    -22%

    Corpitol-tipat haavaumiin 50 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €56,50 56,5 € / 100ml
    Alennushinta €56,50 Normaalihinta €72,12
    Säästät: -€15,62
    56,5 € / 100ml