Kokoelma:

Cantabria Labs products

  • Inmunoferon Junior Syrup 150 ml
    -29%

    Inmunoferon Junior -siirappi 150 ml

    Normaalihinta €20,00 13,33 € / 100ml
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€8,00
    13,33 € / 100ml
  • Iraltone Shampoo Ds, 200 ml
    -23%

    Iraltone DS-shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €10,70 5,35 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €13,94
    Säästät: -€3,24
    5,35 € / 100ml
  • Skin Resist Daily Cream, 50 ml
    -26%

    Skin Resist Daily Cream, 50 ml

    Normaalihinta €22,10 44,2 € / 100ml
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €29,85
    Säästät: -€7,75
    44,2 € / 100ml