Kokoelma:

Brands code 15% Extra

  • Farma Dorsch Slim & Firm , 60 capsules
    -23%

    Farma Dorsch Slim & Firm, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,70 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €45,00
    Säästät: -€10,30
    0,58 € / 1ud
  • Atache Oily Sk Purifyng Mask Mask 100Ml.
    -21%

    Atache Oily Sk Purifying Mask -kasvonaamio, 100 ml.

    Normaalihinta €17,30 17,3 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €21,89
    Säästät: -€4,59
    17,3 € / 100ml
  • Plesinox 3A -pakkaus, 60 kapselia.
    -10%

    Plesinox 3A -pakkaus, 60 kapselia.

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,96
    Säästät: -€1,96
    0,3 € / 1ud
  • Atache Essentielle Total -meikinpoistoaine 115 ml.
    -22%

    Atache Essentielle Total -meikinpoistoaine 115 ml.

    Normaalihinta €17,30 15,04 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €22,05
    Säästät: -€4,75
    15,04 € / 100ml
  • Atache Despigmen P3 Paikalliskäyttöön tarkoitettu pigmentinpoistovoide 15 ml.
    -19%

    Atache Despigmen P3 Paikalliskäyttöön tarkoitettu pigmentinpoistovoide 15 ml.

    Normaalihinta €20,00 133,33 € / 100ml
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €24,75
    Säästät: -€4,75
    133,33 € / 100ml
  • Atache Lift Therapy Intesive Lift Contour -voide 15 ml.
    -28%

    Atache Lift Therapy Intesive Lift Contour -voide 15 ml.

    Normaalihinta €19,80 132,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €27,50
    Säästät: -€7,70
    132,0 € / 100ml
  • Atache Oily Sk -puhdistusgeeli 115 ml.
    -33%

    Atache Oily Sk -puhdistusgeeli 115 ml.

    Normaalihinta €16,40 14,26 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €24,50
    Säästät: -€8,10
    14,26 € / 100ml
  • Essentielle-puhdistussetti: öljy + geeli + kasvovesi.
    -21%

    Essentielle-puhdistussetti: öljy + geeli + kasvovesi.

    Normaalihinta €39,70 39,7 € / 1ud
    Alennushinta €39,70 Normaalihinta €50,11
    Säästät: -€10,41
    39,7 € / 1ud
  • Atache Despigmen P3 valkaiseva maito 250 ml.
    -21%

    Atache Despigmen P3 valkaiseva maito 250 ml.

    Normaalihinta €31,40 12,56 € / 100ml
    Alennushinta €31,40 Normaalihinta €39,95
    Säästät: -€8,55
    12,56 € / 100ml
  • Atache Be Sun Colour Gel-Cream Spf 50+ 50Ml.
    -12%

    Atache Be Sun -värillinen geelivoide, SPF 50+, 50 ml.

    Normaalihinta €21,60 43,2 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €24,50
    Säästät: -€2,90
    43,2 € / 100ml
  • Atache Excellence Glycolic Anti-Aging-seerumi 30 ml.
    -10%

    Atache Excellence Glycolic Anti-Aging-seerumi 30 ml.

    Normaalihinta €39,70 132,33 € / 100ml
    Alennushinta €39,70 Normaalihinta €43,96
    Säästät: -€4,26
    132,33 € / 100ml
  • Atache Cvital Blast C Antioxidant Velvet Serum.
    -10%

    Atache Cvital Blast C Antioxidant Velvet Serum.

    Normaalihinta €39,70 39,7 € / 1ud
    Alennushinta €39,70 Normaalihinta €43,96
    Säästät: -€4,26
    39,7 € / 1ud
  • Essentielle Depil Comfort -suihke 250 ml.**
    -37%

    Essentielle Depil Comfort -suihke 250 ml.**

    Normaalihinta €19,70 7,88 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €31,05
    Säästät: -€11,35
    7,88 € / 100ml
  • Atache Ultra Intensive Depigmenting Pack Cream+Serum
    -30%

    Atache Pack - erittäin tehokas pigmentinpoistava hoito: voide + seerumi

    Normaalihinta €38,40 38,4 € / 1ud
    Alennushinta €38,40 Normaalihinta €54,95
    Säästät: -€16,55
    38,4 € / 1ud
  • Atache Vital Age Antiage V B3 -seerumi.
    -9%

    Atache Vital Age Antiage V B3 -seerumi.

    Normaalihinta €40,00 40,0 € / 1ud
    Alennushinta €40,00 Normaalihinta €43,96
    Säästät: -€3,96
    40,0 € / 1ud
  • Atache Lift Therapy Tensor Boost Double -seerumi 30 ml.
    -9%

    Atache Lift Therapy Tensor Boost Double -seerumi 30 ml.

    Normaalihinta €50,00 166,67 € / 100ml
    Alennushinta €50,00 Normaalihinta €55,16
    Säästät: -€5,16
    166,67 € / 100ml
  • Atache Cvital Blast C Antioxidant -voide
    -10%

    Atache Cvital Blast C Antioxidant -voide

    Normaalihinta €39,70 39,7 € / 1ud
    Alennushinta €39,70 Normaalihinta €43,96
    Säästät: -€4,26
    39,7 € / 1ud
  • Atache Essentielle Exfoliating Scrub 200Ml.
    -42%

    Atache Essentielle -kuorintavoide 200 ml.

    Normaalihinta €28,90 14,45 € / 100ml
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €49,90
    Säästät: -€21,00
    14,45 € / 100ml
  • Cellu Attack -duopaketin tarjouskampanja
    -26%

    Cellu Attack -duopaketin tarjouskampanja

    Normaalihinta €40,70 40,7 € / 1ud
    Alennushinta €40,70 Normaalihinta €54,95
    Säästät: -€14,25
    40,7 € / 1ud
  • Medela Breast Milk Collector
    -43%

    Medela-rintamaidonkerääjä

    Normaalihinta €23,47 23,47 € / 1ud
    Alennushinta €23,47 Normaalihinta €41,19
    Säästät: -€17,72
    23,47 € / 1ud
  • Atache Cpi Manto Acid+Urea 20% Emulsion 100Ml.
    -10%

    Atache Cpi Manto Acido+Urea 20 % emulsio 100 ml.

    Normaalihinta €17,70 17,7 € / 100ml
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€1,90
    17,7 € / 100ml
  • OlioVita Repair 100ml – With sea buckthorn and hyaluronic acid
    -32%

    OlioVita Repair 100 ml – sisältää meripihkaa ja hyaluronihappoa

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €20,45
    Säästät: -€6,45
    14,0 € / 100ml
  • Sendo Gentle Daily Use Shampoo, 250 Ml
    -27%

    Sendo Päivittäiseen käyttöön tarkoitettu mieto shampo, 250 ml

    Normaalihinta €7,20 2,88 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€2,60
    2,88 € / 100ml
  • Sendo Repairing Mask, 200 Ml
    -27%

    Sendo korjaava kasvonaamio, 200 ml

    Normaalihinta €9,70 4,85 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€3,50
    4,85 € / 100ml
  • Sendo Colour Protecting Conditioner, 250 Ml
    -28%

    Sendo värinsuojava hoitoaine, 250 ml

    Normaalihinta €7,30 2,92 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €10,20
    Säästät: -€2,90
    2,92 € / 100ml
  • Sendo Colour Protection Mask, 200 Ml
    -28%

    Sendo Värinsuojanaamio, 200 ml

    Normaalihinta €9,50 4,75 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€3,70
    4,75 € / 100ml
  • Sendo Purifying Shampoo, 250 Ml
    -29%

    Sendo puhdistava shampo, 250 ml

    Normaalihinta €8,20 3,28 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€3,30
    3,28 € / 100ml
  • Sendo Liquid Crystal, 100 Ml
    -29%

    Sendo-nestekide, 100 ml

    Normaalihinta €21,10 21,1 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €29,75
    Säästät: -€8,65
    21,1 € / 100ml
  • Sendo Fortifying Shampoo, 250 Ml
    -29%

    Sendo vahvistava shampo, 250 ml

    Normaalihinta €8,20 3,28 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€3,30
    3,28 € / 100ml
  • Sendo Curl Revitalising Moisturising Mask, 200 Ml
    -30%

    Sendo Kiharoita elvyttävä kosteuttava hiusnaamio, 200 ml

    Normaalihinta €9,60 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €13,65
    Säästät: -€4,05
    4,8 € / 100ml