Kokoelma:

Brands code 15% Extra

  • Pinisan Gripdefens, 12 pussia
    -27%

    Pinisan Gripdefens, 12 pussia

    Normaalihinta €9,40 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €12,96
    Säästät: -€3,56
    0,78 € / 1ud
  • Pinisan Poliaron, 60 kapselia
    -19%

    Pinisan Poliaron, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,93
    Säästät: -€4,93
    0,35 € / 1ud
  • Pinisan Fitopremium Ginkgo, 30 kapselia
    -26%

    Pinisan Fitopremium Ginkgo, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,51
    Säästät: -€5,01
    0,48 € / 1ud
  • Pinisan tuore hyytelö, 20 g
    -9%

    Pinisan tuore hyytelö, 20 g

    Normaalihinta €9,00 45,0 € / 100gr
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €9,84
    Säästät: -€0,84
    45,0 € / 100gr
  • Pinisan Femepausia, 30 kapselia
    -22%

    Pinisan Femepausia, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €20,20
    Säästät: -€4,40
    0,53 € / 1ud
  • Pinisan Poliar Regen, 30 annospussia
    -14%

    Pinisan Poliar Regen, 30 annospussia

    Normaalihinta €21,17 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €21,17 Normaalihinta €24,59
    Säästät: -€3,42
    0,71 € / 1ud
  • Pinisan Uricist, 30 kapselia
    -17%

    Pinisan Uricist, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €23,19
    Säästät: -€3,89
    0,64 € / 1ud
  • Pinisan Activamente, 30 kapselia
    -16%

    Pinisan Activamente, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,70 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,09
    Säästät: -€2,39
    0,42 € / 1ud
  • Pinisan Uriprostat, 30 kapselia
    -16%

    Pinisan Uriprostat, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €19,51
    Säästät: -€3,11
    0,55 € / 1ud
  • Pinisan Echinapro, 30 kapselia
    -16%

    Pinisan Echinapro, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,71
    Säästät: -€2,91
    0,49 € / 1ud
  • Pinisan Albosan, 60 kapselia
    -16%

    Pinisan Albosan, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,71
    Säästät: -€2,91
    0,25 € / 1ud
  • Pinisan hyaluronihappo 150 mg, 30 kapselia
    -17%

    Pinisan hyaluronihappo 150 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €17,38
    Säästät: -€2,88
    0,48 € / 1ud
  • Pinisan Neurosan Plus, 30 kapselia
    -18%

    Pinisan Neurosan Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,23
    Säästät: -€3,13
    0,47 € / 1ud
  • Pinisan Koentsyymi Q-10 100 mg, 30 kapselia
    -14%

    Pinisan Koentsyymi Q-10 100 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,34
    Säästät: -€2,44
    0,5 € / 1ud
  • Pinisan Bifidsan, 20 kapselia
    -16%

    Pinisan Bifidsan, 20 kapselia

    Normaalihinta €16,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €19,09
    Säästät: -€3,09
    0,8 € / 1ud
  • Pinisan Colageno Forte, 60 kapselia
    -21%

    Pinisan Colageno Forte, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,90 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €35,16
    Säästät: -€7,26
    0,47 € / 1ud
  • Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 300 g
    -18%

    Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 300 g

    Normaalihinta €18,40 6,13 € / 100gr
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,53
    Säästät: -€4,13
    6,13 € / 100gr
  • Pinisan Vita C 1000 mg, 90 kapselia
    -16%

    Pinisan Vita C 1000 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €20,64
    Säästät: -€3,34
    0,19 € / 1ud
  • Pinisan Propolis-uute, 50 ml
    -19%

    Pinisan Propolis-uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,00 18,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,10
    Säästät: -€2,10
    18,0 € / 100ml
  • Pinisan Sensual Up, 30 kapselia
    -7%

    Pinisan Sensual Up, 30 kapselia

    Normaalihinta €25,90 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €27,91
    Säästät: -€2,01
    0,86 € / 1ud
  • Pinisan Redefine, 30 kapselia
    -20%

    Pinisan Redefine, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €18,65
    Säästät: -€3,75
    0,5 € / 1ud
  • Pinisan Inmunisan, 30 kapselia
    -20%

    Pinisan Inmunisan, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,30 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €25,24
    Säästät: -€4,94
    0,68 € / 1ud
  • Pinisan Fitopremium Kaneli, 30 kapselia
    -19%

    Pinisan Fitopremium Kaneli, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,64
    Säästät: -€3,04
    0,42 € / 1ud
  • Pinisan Lax Complex, 60 kapselia
    -21%

    Pinisan Lax Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,70 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€2,77
    0,18 € / 1ud
  • Pinisan Mas Animo, 30 kapselia
    -17%

    Pinisan Mas Animo, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,20 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €15,98
    Säästät: -€2,78
    0,44 € / 1ud
  • Pinisan Digesan, 30 kapselia
    -22%

    Pinisan Digesan, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,50 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,71
    Säästät: -€3,21
    0,38 € / 1ud
  • Pinisan Menonatur, 30 kapselia
    -20%

    Pinisan Menonatur, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,40 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,65
    Säästät: -€3,25
    0,45 € / 1ud
  • Pinisan Fitopremium Maca, 30 kapselia
    -20%

    Pinisan Fitopremium Maca, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €19,17
    Säästät: -€3,77
    0,51 € / 1ud
  • Pinisan Fitomelato, 30 kapselia
    -15%

    Pinisan Fitomelato, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,18 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €8,18 Normaalihinta €9,67
    Säästät: -€1,49
    0,27 € / 1ud
  • Pinisan Pinitens, 60 kapselia
    -16%

    Pinisan Pinitens, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,94 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €15,94 Normaalihinta €18,91
    Säästät: -€2,97
    0,27 € / 1ud