Kokoelma:

Body hygiene

  • APIVITA Natural Soap with Honey 125 gr
    -16%

    APIVITA Luonnollinen hunajasaippua 125 g

    Normaalihinta €5,20 4,16 € / 100gr
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€1,00
    4,16 € / 100gr
  • APIVITA Natural Soap With Olive 125 Gr
    -16%

    APIVITA Luonnollinen oliivisaippua 125 g

    Normaalihinta €5,20 4,16 € / 100gr
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€1,00
    4,16 € / 100gr
  • APIVITA Natural Soap with Jasmine 125 gr
    -16%

    APIVITA Luonnollinen jasmiinisaippua 125 g

    Normaalihinta €5,20 4,16 € / 100gr
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€1,00
    4,16 € / 100gr
  • APIVITA Natural Soap with Rose & Black Pepper 125 gr
    -8%

    APIVITA Luonnollinen saippua ruusulla ja mustapippurilla 125 g

    Normaalihinta €6,00 4,8 € / 100gr
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,53
    Säästät: -€0,53
    4,8 € / 100gr
  • Dr. Tree Natural Moisturising Solid Shampoo for Sensitive Scalps
    -21%

    Dr. Tree: Luonnollinen, kosteuttava kiinteä shampoo herkälle päänahalle

    Normaalihinta €8,80 8,8 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,15
    Säästät: -€2,35
    8,8 € / 1ud
  • Dr. Tree Eco Revitalising Solid Shampoo for Sensitive Scalps
    -24%

    Dr. Tree Eco -elvyttävä kiinteä shampoo herkälle päänahalle

    Normaalihinta €8,50 8,5 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,15
    Säästät: -€2,65
    8,5 € / 1ud
  • Dr. Tree Junior Sensitive Skin Natural Solid Gel
    -19%

    Dr. Tree Luonnollinen kiinteä geeli Junior herkälle iholle

    Normaalihinta €9,00 9,0 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,15
    Säästät: -€2,15
    9,0 € / 1ud
  • Emolienta Qp Body Emulsion 300 Ml
    -22%

    Qp Emolienta vartaloemulsio 300 ml

    Normaalihinta €24,00 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €30,86
    Säästät: -€6,86
    8,0 € / 100ml
  • Drasanvi Tea Tree Soap , 100 gr
    -10%

    Drasanvi Teepuun saippua, 100 g

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,31
    2,8 € / 100gr
  • Drasanvi Argan Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi Argan-saippua, 100 g

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Drasanvi Rosehip Soap , 100 gr
    -10%

    Drasanvi ruusupensasöljysaippua, 100 g

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,31
    2,8 € / 100gr
  • Drasanvi Aleppo Soap 30% Laurel , 200 gr
    -13%

    Drasanvi Aleppo-saippua 30 % laakeripuuta, 200 g

    Normaalihinta €9,40 4,7 € / 100gr
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,76
    Säästät: -€1,36
    4,7 € / 100gr
  • Drasanvi Olive Oil Soap, 100 gr
    -2%

    Drasanvi-oliiviöljysaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,05 3,05 € / 100gr
    Alennushinta €3,05 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,06
    3,05 € / 100gr
  • Drasanvi Hemp Soap , 100 gr
    -6%

    Drasanvi Hamppusaippua, 100 g

    Normaalihinta €2,70 2,7 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,88
    Säästät: -€0,18
    2,7 € / 100gr
  • Drasanvi Lavender Soap , 100 gr
    -2%

    Drasanvi-saippua, laventeli, 100 g

    Normaalihinta €3,05 3,05 € / 100gr
    Alennushinta €3,05 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,06
    3,05 € / 100gr
  • Drasanvi Clay Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi-savisaippua, 100 g

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Drasanvi Oatmeal Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi-kaurasaippua, 100 g

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Drasanvi Royal Jelly Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi-saippua, kuninkaallista hyytelöä, 100 g

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Drasanvi Calendula Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi Calendula-saippua, 100 g

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Hiposudol Roll-On, 50 Ml
    -12%

    Hiposudol Roll-On, 50 ml

    Normaalihinta €8,30 16,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€1,17
    16,6 € / 100ml
  • Drasanvi Propolis Soap , 100 gr
    -6%

    Drasanvi Propolis-saippua, 100 g

    Normaalihinta €2,93 2,93 € / 100gr
    Alennushinta €2,93 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,18
    2,93 € / 100gr
  • Valquer Skin Care Hand Repair Serum, 50 ml
    -26%

    Valquer Skin Care -käsienhoitoseerumi, 50 ml

    Normaalihinta €9,60 19,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€3,35
    19,2 € / 100ml
  • Drasanvi Aloe Vera Soap , 100 gr
    -10%

    Drasanvi Aloe Vera -saippua, 100 g

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,31
    2,8 € / 100gr
  • Interapothek Aloe Vera Hand Soap In Tablet, 100 gr
    -25%

    Interapothek Aloe Vera -käsisaippua, 100 g

    Normaalihinta €1,80 1,8 € / 100gr
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,40
    Säästät: -€0,60
    1,8 € / 100gr
  • Mi Rebotica Argan Soap 100 Gr
    -6%

    Mi Rebotica Argan-saippua 100 g

    Normaalihinta €8,00 8,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€0,50
    8,0 € / 100gr
  • La Roche Posay Lipikar Body Milk 750 ml
    -37%

    La Roche-Posay Lipikar vartalovoide 750 ml

    Normaalihinta €21,10 2,81 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €33,40
    Säästät: -€12,30
    2,81 € / 100ml
  • La Roche Posay Lipikar Milk 400 ml
    -33%

    La Roche-Posay Lipikar -maito 400 ml

    Normaalihinta €14,70 3,68 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€7,20
    3,68 € / 100ml
  • Lipikar Baume Ap+Max, 400 ml
    -38%

    Lipikar Baume Ap+Max, 400 ml

    Normaalihinta €18,30
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €29,50
    Säästät: -€11,20
  • Lipikar Baume Ap+Max Carton, 200 ml
    -39%

    Lipikar Baume Ap+Max -pakkaus, 200 ml

    Normaalihinta €12,90
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €21,10
    Säästät: -€8,20
  • Lipikar Baume Ap+ Max, 75 ml
    -35%

    Lipikar Baume Ap+ Max, 75 ml

    Normaalihinta €9,30 12,4 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€5,00
    12,4 € / 100ml