Kokoelma:

Body hygiene

  • Ioox Sorioox Oleo Shower 250 ml
    -41%

    Ioox Sorioox suihkuöljy 250 ml

    Normaalihinta €14,00 5,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €23,82
    Säästät: -€9,82
    5,6 € / 100ml
  • Eucerin Body Balm Ph5, 450 ml
    -9%

    Eucerin Body Balm Ph5, 450 ml

    Normaalihinta €17,30 3,84 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€1,75
    3,84 € / 100ml
  • Uriage Bariéderm Cica-Spray 100 ml
    -25%

    Uriage Bariéderm Cica-Spray 100 ml

    Normaalihinta €10,40 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€3,40
    10,4 € / 100ml
  • Biafin Regenerating Moisturising Regenerating Cream for Sensitive and Irritated Skin, 100 ml
    -32%

    Biafin kosteuttava ja uudistava voide herkälle ja ärtyneelle iholle, 100 ml

    Normaalihinta €10,50 10,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€4,90
    10,5 € / 100ml
  • Lotigén Super Moisturiser 300 ml
    -5%

    Lotigén Superkosteuttava 300 ml

    Normaalihinta €11,20 3,73 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€0,59
    3,73 € / 100ml
  • Actafarma Movial Plus Hyaluronic Acid Cream 100ml
    -27%

    Actafarma Movial Plus -voide, jossa on hyaluronihappoa, 100 ml

    Normaalihinta €10,80 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,78
    Säästät: -€3,98
    10,8 € / 100ml
  • Iooxderm Sorioox Body Emulsion 500 ml
    -14%

    Iooxderm Sorioox vartaloemulsio 500 ml

    Normaalihinta €19,80 3,96 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €23,12
    Säästät: -€3,32
    3,96 € / 100ml
  • Vaselix 40% 30 G
    -16%

    Vaselix 40 % 30 g

    Normaalihinta €24,60 82,0 € / 100gr
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €29,21
    Säästät: -€4,61
    82,0 € / 100gr
  • Eucerin Urea Repair Nourishing Balm, 450 ml
    -8%

    Eucerin Urea Repair ravitseva voide, 450 ml

    Normaalihinta €18,40 4,09 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€1,55
    4,09 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Ultra Light Lotion, 400 ml
    -9%

    Eucerin Ph5 ultrakevyt voide, 400 ml

    Normaalihinta €15,90 3,98 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€1,55
    3,98 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Ultralight Lotion, 1000 ml
    -9%

    Eucerin Ph5 ultrakevyt voide, 1000 ml

    Normaalihinta €27,90 2,79 € / 100ml
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€2,90
    2,79 € / 100ml
  • Normocare Acticrem Dep Massage Gel 100 ml
    -36%

    Normocare Acticrem hierontageeli Dep 100 ml

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€3,25
    5,8 € / 100ml
  • Bepanthol Sensicalm Skin Irritations and Atopic Skin Cream, 50 gr
    -19%

    Bepanthol Sensicalm -voide ihon ärsytyksiin ja atooppiseen ihoon, 50 g

    Normaalihinta €12,60 25,2 € / 100gr
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,53
    Säästät: -€2,93
    25,2 € / 100gr
  • Eucerin Aquaphor Repair Ointment, 220 ml
    -20%

    Eucerin Aquaphor korjaava voide, 220 ml

    Normaalihinta €18,90 8,59 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €23,75
    Säästät: -€4,85
    8,59 € / 100ml
  • Talchistine Lotion 200 ml
    -19%

    Talquistina-voide 200 ml

    Normaalihinta €13,80 6,9 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €16,94
    Säästät: -€3,14
    6,9 € / 100ml
  • Neusc Blows Stick - Skin Soother
    -8%

    Neusc Golpes Stick – Ihoa rauhoittava

    Normaalihinta €7,40 7,4 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €8,00
    Säästät: -€0,60
    7,4 € / 1ud
  • Neusc Blows Tablet -Skin soothing
    -17%

    Neusc Golpes -tabletit – ihoa rauhoittava

    Normaalihinta €4,80 4,8 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,81
    Säästät: -€1,01
    4,8 € / 1ud
  • Eucerin Urearepair Plus Cream 30% Urea, 75 ml
    -9%

    Eucerin Urearepair Plus -voide, 30 % ureaa, 75 ml

    Normaalihinta €15,20 20,27 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,70
    Säästät: -€1,50
    20,27 € / 100ml
  • Inibsa Moisturising Milk Pack 2 Units
    -10%

    Inibsa kosteuttava maito, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €9,20 4,6 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€1,01
    4,6 € / 1ud
  • Letibalm Repair vartalovoide, 150 ml
    -10%

    Letibalm Repair vartalovoide, 150 ml

    Normaalihinta €17,00 11,33 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €18,85
    Säästät: -€1,85
    11,33 € / 100ml
  • Eucerin Urearepair Lotion, 1000 ml
    -8%

    Eucerin Urearepair -voide, 1000 ml

    Normaalihinta €28,90 2,89 € / 100ml
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €31,30
    Säästät: -€2,40
    2,89 € / 100ml
  • Calmocane 50 Ml
    -17%

    Calmocane 50 ml

    Normaalihinta €7,00 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,47
    Säästät: -€1,47
    14,0 € / 100ml
  • Neutrogena Moisturising Body Cream with Almond Oil, 400 ml
    -32%

    Neutrogena manteliöljyllä rikastettu vartalon kosteusvoide, 400 ml

    Normaalihinta €7,30 1,83 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €10,72
    Säästät: -€3,42
    1,83 € / 100ml
  • Talchistine Tattoo 70 ml
    -19%

    Talquistina Tattoo 70 ml

    Normaalihinta €9,20 13,14 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €11,40
    Säästät: -€2,20
    13,14 € / 100ml
  • Tractopon, 300 ml
    -8%

    Tractopon, 300 ml

    Normaalihinta €16,50 5,5 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€1,39
    5,5 € / 100ml
  • BIODERMA Atoderm Intensive Gel-Crème Daily Care Atopic Skin Tube 75 ml
    -17%

    BIODERMA Atoderm Intensive Gel-Crème Päivittäinen hoito atooppiselle iholle, 75 ml:n putki

    Normaalihinta €9,95 13,27 € / 100ml
    Alennushinta €9,95 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,00
    13,27 € / 100ml
  • BIODERMA Atoderm Intensive Gel-Cream 500 ml
    -29%

    BIODERMA Atoderm Intensive geelivoide 500 ml

    Normaalihinta €17,10 3,42 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€6,85
    3,42 € / 100ml
  • Neusc Sensis Stick - Sensitive Skin Repair Stick
    -14%

    Neusc Sensis Stick – Herkän ihon hoitotuote

    Normaalihinta €7,20 7,2 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,41
    Säästät: -€1,21
    7,2 € / 1ud
  • Neusc Sensis - Sensitive Skin Repair Tablet
    -18%

    Neusc Sensis -tabletti – herkän ihon hoitoaine

    Normaalihinta €5,10 5,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,21
    Säästät: -€1,11
    5,1 € / 1ud
  • Eucerin Aquaphor Spray, 250 ml
    -9%

    Eucerin Aquaphor -suihke, 250 ml

    Normaalihinta €23,90 9,56 € / 100ml
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €26,15
    Säästät: -€2,25
    9,56 € / 100ml