Kokoelma:

Body care

  • Nuxe Rose Facial Care : Coffret La Vie En Rose
    -22%

    Nuxe Rosa-kasvohoito | La Vie En Rose -lahjapakkaus

    Normaalihinta €22,89 22,89 € / 1ud
    Alennushinta €22,89 Normaalihinta €29,30
    Säästät: -€6,41
    22,89 € / 1ud
  • Nuxe Coffret Fragrance Woman | Coffret Mythical Fragrance
    -22%

    Nuxe Naisten tuoksusetti | Myyttinen tuoksusetti

    Normaalihinta €30,20 30,2 € / 1ud
    Alennushinta €30,20 Normaalihinta €38,65
    Säästät: -€8,45
    30,2 € / 1ud
  • Nuxe Cracker Surprise Huile Prodigieuse® Or Florale
    -24%

    Nuxe Huile Prodigieuse® Or Florale -yllätyspakkaus

    Normaalihinta €8,25 8,25 € / 1ud
    Alennushinta €8,25 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€2,65
    8,25 € / 1ud
  • Nuxe Coffret Lip Treatment With Honey
    -21%

    Nuxe-huulivoidepakkaus hunajalla

    Normaalihinta €15,80 15,8 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€4,15
    15,8 € / 1ud
  • Nuxe Essentials Very Rose Coffret
    -22%

    Nuxe Coffret Los Esenciales Very Rose -lahjapakkaus

    Normaalihinta €22,29 22,29 € / 1ud
    Alennushinta €22,29 Normaalihinta €28,50
    Säästät: -€6,21
    22,29 € / 1ud
  • Patyka Hand & Nail Cream, 40 ml
    -35%

    Patyka käsi- ja kynsivoide, 40 ml

    Normaalihinta €7,10 17,75 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€3,80
    17,75 € / 100ml
  • Patyka kiinteyttävä vartalovoide, 150 ml
    -60%

    Patyka kiinteyttävä vartalovoide, 150 ml

    Normaalihinta €13,90 9,27 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €34,75
    Säästät: -€20,85
    9,27 € / 100ml
  • Patyka After Sun Repair Balm, 150 ml
    -33%

    Patyka Auringonoton jälkeinen korjaava voide, 150 ml

    Normaalihinta €18,00 12,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€8,90
    12,0 € / 100ml
  • Patyka Nourishing-Repairing Body Balm, 150 ml
    -30%

    Patyka ravitseva ja korjaava vartalovoide, 150 ml

    Normaalihinta €18,75 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,75 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€8,15
    12,5 € / 100ml
  • Patyka Christmas Body Chest 2024, 2 ml
    -26%

    Patyka Joululahjasetti vartalolle 2024, 2 ml

    Normaalihinta €21,50 1075,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €28,90
    Säästät: -€7,40
    1075,0 € / 100ml
  • Nail Emollient Duplo, 2 X 15 Ml
    -28%

    Duplo-kynsien hoitoaine, 2 x 15 ml

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €17,58
    Säästät: -€4,98
    0,42 € / 1ud
  • Saltratos Duplo Refreshing Gel, 2 X 50 Ml
    -7%

    Saltratos Duplo -viilentävä geeli, 2 x 50 ml

    Normaalihinta €18,70 18,7 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€1,30
    18,7 € / 100ml
  • Regenail Duplo Nail Lacquer , 2 x 3,3 ml
    -43%

    Regenail Duplo kynsilakka, 2 x 3,3 ml

    Normaalihinta €36,40 551,52 € / 100ml
    Alennushinta €36,40 Normaalihinta €63,72
    Säästät: -€27,32
    551,52 € / 100ml
  • Regenail Triplo Nail Varnish , 3 x 3,3 ml
    -43%

    Regenail Triplo kynsilakka, 3 x 3,3 ml

    Normaalihinta €54,30 548,48 € / 100ml
    Alennushinta €54,30 Normaalihinta €95,58
    Säästät: -€41,28
    548,48 € / 100ml
  • Beauterra Universal Moisturising Cream, 400 Ml
    -9%

    Beauterra yleiskäyttöinen kosteusvoide, 400 ml

    Normaalihinta €8,70 2,18 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€0,88
    2,18 € / 100ml
  • Beauterra Universal Nourishing Cream, 400 Ml
    -6%

    Beauterra yleiskäyttöinen ravitseva voide, 400 ml

    Normaalihinta €9,10 2,28 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€0,58
    2,28 € / 100ml
  • Mia Cosmetics Red Boss, 11 ml
    -27%

    Mia Cosmetics Rojo Jefa, 11 ml

    Normaalihinta €5,80 52,73 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,95
    Säästät: -€2,15
    52,73 € / 100ml
  • Mia Cosmetics Jefa Minimal, 11 ml
    -30%

    Mia Cosmetics Jefa Minimal, 11 ml

    Normaalihinta €5,57 50,64 € / 100ml
    Alennushinta €5,57 Normaalihinta €7,95
    Säästät: -€2,38
    50,64 € / 100ml
  • Mia Cosmetics Happy Jefa, 11 ml
    -27%

    Mia Cosmetics Happy Jefa, 11 ml

    Normaalihinta €5,80 52,73 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,95
    Säästät: -€2,15
    52,73 € / 100ml
  • Mia Cosmetics Boss In Calm, 11 ml
    -27%

    Mia Cosmetics Jefa En Calma, 11 ml

    Normaalihinta €5,80 52,73 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,95
    Säästät: -€2,15
    52,73 € / 100ml
  • Mia Cosmetics Boss Abundance, 11 ml
    -30%

    Mia Cosmetics Jefa Abundancia, 11 ml

    Normaalihinta €5,57 50,64 € / 100ml
    Alennushinta €5,57 Normaalihinta €7,95
    Säästät: -€2,38
    50,64 € / 100ml
  • Mia Cosmetics Jefíssima, 11 ml
    -30%

    Mia Cosmetics Jefíssima, 11 ml

    Normaalihinta €5,57 50,64 € / 100ml
    Alennushinta €5,57 Normaalihinta €7,95
    Säästät: -€2,38
    50,64 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Lait Crepitant SPF 50+, 200 ml
    -35%

    SVR Sun Secure Lait Crepitant SPF 50+, 200 ml

    Normaalihinta €16,20 8,1 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€8,70
    8,1 € / 100ml
  • Bendito Dmae & Peptides Body Serum, 200 ml
    -36%

    Bendito Dmae & Peptidit - vartaloseerumi, 200 ml

    Normaalihinta €21,10 10,55 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€11,85
    10,55 € / 100ml
  • Neutrogena Hydro Boost Face Moisturising Fluid Cream SPF 50, 50 ml
    -28%

    Neutrogena Hydro Boost kosteuttava kasvojen nestemäinen voide SPF 50, 50 ml

    Normaalihinta €16,90 33,8 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €23,50
    Säästät: -€6,60
    33,8 € / 100ml
  • Blessing Alpha Hydroxy Acids 10% Body Cream, 200 ml
    -30%

    Bendito Alfa-hydroksihapot 10 % vartalovoide, 200 ml

    Normaalihinta €23,10 11,55 € / 100ml
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€9,85
    11,55 € / 100ml
  • Valquer Sunscreen Body Sunscreen Spf 50, 300 ml
    -26%

    Valquer Sunscreen vartalolle tarkoitettu aurinkovoide SPF 50, 300 ml

    Normaalihinta €19,90 6,63 € / 100ml
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€7,05
    6,63 € / 100ml
  • Valquer Skin Care Velvet Gel Solid, 50 gr
    -36%

    Valquer Skin Care Velvet -kiinteä geeli, 50 g

    Normaalihinta €6,10 12,2 € / 100gr
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€3,40
    12,2 € / 100gr
  • Akileine Hydra-Defence Balm 125Ml.
    -15%

    Akileine Hidra-Defensa -balsami 125 ml.

    Normaalihinta €12,80 10,24 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €15,10
    Säästät: -€2,30
    10,24 € / 100ml
  • Akileine Cicaleine Cracked Feet And Hands 50Ml.
    -12%

    Akileine Cicaleine jalkojen ja käsien halkeamien hoitoon 50 ml.

    Normaalihinta €13,40 26,8 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€1,85
    26,8 € / 100ml