Kokoelma:

Body care

  • Brum Vaseline Pure Ointment 60 gr
    -34%

    Brum Puhdas vaseliini-voide 60 g

    Normaalihinta €2,90 4,83 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,41
    Säästät: -€1,51
    4,83 € / 100gr
  • Clenosan Moisturising Body Milk Bs+ 500 ml
    -17%

    Clenosan Bs+ kosteuttava vartalovoide 500 ml

    Normaalihinta €7,90 1,58 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,48
    Säästät: -€1,58
    1,58 € / 100ml
  • Eucerin Urea Repair 5% Perfumed Body Lotion 400 ml
    -19%

    Eucerin Urea Repair 5 % tuoksuva vartalovoide 400 ml

    Normaalihinta €14,00 3,5 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€3,20
    3,5 € / 100ml
  • Sinartrix Joint Massage Cream 125 ml
    -7%

    Sinartrix nivelten hierontavoide 125 ml

    Normaalihinta €13,10 10,48 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,01
    10,48 € / 100ml
  • Isdin Ureadin Lotion 1000 Ml
    -18%

    Isdin Ureadin -voide 1000 ml

    Normaalihinta €27,60 2,76 € / 100ml
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €33,55
    Säästät: -€5,95
    2,76 € / 100ml
  • Ioox Queraderm Urea Cream, 150 ml
    -24%

    Ioox Queraderm urea-voide, 150 ml

    Normaalihinta €14,10 9,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €18,53
    Säästät: -€4,43
    9,4 € / 100ml
  • Ioox Veraderm Body Emulsion 400 ml
    -32%

    Ioox Veraderm vartaloemulsio 400 ml

    Normaalihinta €13,30 3,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,53
    Säästät: -€6,23
    3,33 € / 100ml
  • Tractopon 30 % Urea 40 ml
    -12%

    Tractopon 30 % ureaa 40 ml

    Normaalihinta €8,50 21,25 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€1,18
    21,25 € / 100ml
  • Ioox Veraderm Gel 250 ml
    -29%

    Ioox Veraderm -geeli 250 ml

    Normaalihinta €13,70 5,48 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,41
    Säästät: -€5,71
    5,48 € / 100ml
  • Weleda Calendula Cream Sensitive Skin 75 ml
    -16%

    Weleda Calendula-voide herkälle iholle 75 ml

    Normaalihinta €9,20 12,27 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€1,70
    12,27 € / 100ml
  • Rilastil Sudacalm Suspension 150 ml
    -12%

    Rilastil Sudacalm -suspensio 150 ml

    Normaalihinta €12,50 8,33 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€1,70
    8,33 € / 100ml
  • Rilastil Regenerum Epidermal Repair Gel 40 ml
    -15%

    Rilastil Regenerum -ihon korjaava geeli 40 ml

    Normaalihinta €15,10 37,75 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,70
    Säästät: -€2,60
    37,75 € / 100ml
  • Neusc-2 Stick - Skin Repair Stick
    -16%

    Neusc-2 Stick – ihon korjaava tuote

    Normaalihinta €7,20 3,6 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,56
    Säästät: -€1,36
    3,6 € / 1ud
  • Repavar Regenerating Repair Cream 125 ml
    -17%

    Repavar korjaava ja uudistava voide 125 ml

    Normaalihinta €19,90 15,92 € / 100ml
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €23,91
    Säästät: -€4,01
    15,92 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Cream, 75 ml
    -9%

    Eucerin pH 5 -voide, 75 ml

    Normaalihinta €15,30 20,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,85
    Säästät: -€1,55
    20,4 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Lotion, 400 ml
    -15%

    Eucerin Ph5-voide, 400 ml

    Normaalihinta €15,90 3,98 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,66
    Säästät: -€2,76
    3,98 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Lotion, 1000 ml
    -9%

    Eucerin Ph5-voide, 1000 ml

    Normaalihinta €27,90 2,79 € / 100ml
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€2,90
    2,79 € / 100ml
  • Bepanthol Post-laser and Irritation Regenerating Cream, 100 gr
    -16%

    Bepanthol - uudistava voide laserhoidon jälkeiseen hoitoon ja ärsytyksiin, 100 g

    Normaalihinta €17,30 17,3 € / 100gr
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €20,51
    Säästät: -€3,21
    17,3 € / 100gr
  • Ictyane Body Dryness Cream 200 ml
    -20%

    Ictyane vartalon kuivuuden hoitoon tarkoitettu voide 200 ml

    Normaalihinta €20,60 10,3 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €25,80
    Säästät: -€5,20
    10,3 € / 100ml
  • Isdin Ureadin 10 -voide 400 ml
    -14%

    Isdin Ureadin 10 -voide 400 ml

    Normaalihinta €15,10 3,78 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,55
    Säästät: -€2,45
    3,78 € / 100ml
  • Uriage Pruriced Anti-itch Soothing Gel 100 ml
    -20%

    Uriage Pruriced rauhoittava kutinaa lievittävä geeli 100 ml

    Normaalihinta €13,60 13,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €17,10
    Säästät: -€3,50
    13,6 € / 100ml
  • Isdin Avena Moisturising Lotion 400 Ml
    -18%

    Isdin Avena kosteuttava voide 400 ml

    Normaalihinta €16,90 4,23 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €20,55
    Säästät: -€3,65
    4,23 € / 100ml
  • Neusc Cream - Dry Skin Moisturising Cream
    -20%

    Neusc Cream – Kosteuttava voide kuivalle iholle

    Normaalihinta €7,20 7,2 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€1,85
    7,2 € / 1ud
  • Eucerin Ph5 Enriched Lotion, 400 ml
    -9%

    Eucerin Ph5-rikastettu voide, 400 ml

    Normaalihinta €15,90 3,98 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€1,55
    3,98 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Enriched Lotion, 1000 ml
    -9%

    Eucerin Ph5-rikastettu voide, 1000 ml

    Normaalihinta €27,90 2,79 € / 100ml
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€2,90
    2,79 € / 100ml
  • Caudalie Vinotherapist Vegan Relipidising Body Butter 250 ml
    -32%

    Caudalie Vinotherapist vegaaninen, lipidejä palauttava vartalovoide 250 ml

    Normaalihinta €22,60 9,04 € / 100ml
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €33,00
    Säästät: -€10,40
    9,04 € / 100ml
  • Caudalie Vinotherapist Body Treatment 200 ml
    -19%

    Caudalie Vinotherapist vartalohoito 200 ml

    Normaalihinta €15,10 7,55 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€3,50
    7,55 € / 100ml
  • Caudalie Vinotherapist Body Treatment 400 ml
    -21%

    Caudalie Vinotherapist vartalohoito 400 ml

    Normaalihinta €22,30 5,58 € / 100ml
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €28,20
    Säästät: -€5,90
    5,58 € / 100ml
  • Dermax Dermacor Body Cream , 500 ml
    -25%

    Dermax Dermacor vartalovoide, 500 ml

    Normaalihinta €19,20 3,84 € / 100ml
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €25,66
    Säästät: -€6,46
    3,84 € / 100ml
  • Drasanvi Argan Lotion Ecocert Bio , 300 ml
    -33%

    Drasanvi Argan-voide, Ecocert-sertifioitu luomutuote, 300 ml

    Normaalihinta €9,40 3,13 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€4,59
    3,13 € / 100ml