Kokoelma:

Blevit Superfibre range

  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cereals, 500 grs.
    -6%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia, 500 gr

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€0,68
    1,98 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cereals & Honey, 500 grs.
    -10%

    Blevit-vauvanruoka Superfibra 8 viljaa ja hunajaa, 500 gr

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cereals & Honey, 1000 grs.
    -25%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia ja hunajaa, 1000 gr

    Normaalihinta €16,90 1,69 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €22,57
    Säästät: -€5,67
    1,69 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cereals & Fruit, 500g
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljaa ja hedelmää, 500 gr

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cer. And Biscuit, 500 grs
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljaa ja keksi, 500 g

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cer. And Cocoa, 500 grs
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljaa ja kaakaota, 500 g

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre Multigrain Muesli , 500 grams
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra Moniviljamuesli, 500 gr

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr