Kokoelma:

Blevit Optimum range

  • Blevit Baby Food Optimum 8 Cereals, 250 grams
    -6%

    Blevit Optimum 8 -vauvanruoka, 8 viljalajia, 250 gr

    Normaalihinta €6,30 2,52 € / 100gr
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €6,69
    Säästät: -€0,39
    2,52 € / 100gr
  • Blevit Infant Feeding Optimum 8 Cereals + Banana, 250g
    -10%

    Blevit Optimum -vauvanruoka, 8 viljalajia + banaani, 250 g

    Normaalihinta €6,00 2,4 € / 100gr
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,69
    Säästät: -€0,69
    2,4 € / 100gr