Kokoelma:

Blevit infusions

  • Blevit Laxative, 150 g
    -12%

    Blevit-laksatiivi, 150 g

    Normaalihinta €13,50 9,0 € / 100gr
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €15,28
    Säästät: -€1,78
    9,0 € / 100gr
  • Blevit Happy Nights, 150 g
    -6%

    Blevit Noches Felices, 150 g

    Normaalihinta €13,90 9,27 € / 100gr
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€0,93
    9,27 € / 100gr
  • Blevit Barriguitas Happy Barriguitas, 150g
    -15%

    Blevit Barriguitas Felices, 150 g

    Normaalihinta €12,60 8,4 € / 100gr
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€2,23
    8,4 € / 100gr