Kokoelma:

Blevit 3x2

  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cereals, 500 grs.
    -6%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia, 500 gr

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€0,68
    1,98 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cereals & Honey, 500 grs.
    -10%

    Blevit-vauvanruoka Superfibra 8 viljaa ja hunajaa, 500 gr

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cereals & Honey, 1000 grs.
    -25%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljalajia ja hunajaa, 1000 gr

    Normaalihinta €16,90 1,69 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €22,57
    Säästät: -€5,67
    1,69 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cereals & Fruit, 500g
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljaa ja hedelmää, 500 gr

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cer. And Biscuit, 500 grs
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljaa ja keksi, 500 g

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre 8 Cer. And Cocoa, 500 grs
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra 8 viljaa ja kaakaota, 500 g

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibre Multigrain Muesli , 500 grams
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Superfibra Moniviljamuesli, 500 gr

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Bibe 8 Cereals, 500 grams
    -6%

    Blevit Vauvanruoka Bibe 8 viljaa, 500 gr

    Normaalihinta €9,90 1,98 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€0,68
    1,98 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Bibe 8 Cer Y Cacao, 500g
    -16%

    Blevit Vauvanruoka Bibe 8 Cer ja kaakao, 500 grs

    Normaalihinta €8,90 1,78 € / 100gr
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,68
    1,78 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Bibe Gluten Free, 500 grams
    -10%

    Blevit Vauvanruoka Gluteeniton tuttipullo, 500 g

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,58
    Säästät: -€1,08
    1,9 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Optimum 8 Cereals, 250 grams
    -6%

    Blevit Optimum 8 -vauvanruoka, 8 viljalajia, 250 gr

    Normaalihinta €6,30 2,52 € / 100gr
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €6,69
    Säästät: -€0,39
    2,52 € / 100gr
  • Blevit Infant Feeding Optimum 8 Cereals + Banana, 250g
    -10%

    Blevit Optimum -vauvanruoka, 8 viljalajia + banaani, 250 g

    Normaalihinta €6,00 2,4 € / 100gr
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,69
    Säästät: -€0,69
    2,4 € / 100gr
  • Blevit Happy Nights, 150 g
    -6%

    Blevit Noches Felices, 150 g

    Normaalihinta €13,90 9,27 € / 100gr
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€0,93
    9,27 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Rice Cream, 225 grs.
    -5%

    Blevit Vauvanruoka Riisivoide, 225 g

    Normaalihinta €6,30 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €6,63
    Säästät: -€0,33
    2,8 € / 100gr
  • Blevit Barriguitas Happy Barriguitas, 150g
    -15%

    Blevit Barriguitas Felices, 150 g

    Normaalihinta €12,60 8,4 € / 100gr
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€2,23
    8,4 € / 100gr