Kokoelma:

Beauty Skin Week moisturising treatment for combination skin

  • La Roche Posay Effaclar H 40 ml
    -36%

    La Roche-Posay Effaclar H 40 ml

    Normaalihinta €13,20 33,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €20,60
    Säästät: -€7,40
    33,0 € / 100ml
  • Avène Hydrance Aqua Gel -voide 50 ml
    -5%

    Avène Hydrance Aqua Gel -voide 50 ml

    Normaalihinta €26,60 53,2 € / 100ml
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €27,90
    Säästät: -€1,30
    53,2 € / 100ml
  • CeraVe Hyaluronic Acid Moisturising Serum, 30 ml
    -19%

    CeraVe hyaluronihappoa sisältävä kosteuttava seerumi, 30 ml

    Normaalihinta €17,80 59,33 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€4,10
    59,33 € / 100ml
  • BIRETIX Isorepair 50 ml
    -16%

    BIRETIX Isorepair 50 ml

    Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €24,93
    Säästät: -€3,93
    42,0 € / 100ml