Kokoelma:

Beauty Skin Week moisturising dry skin treatment

  • Neutrogena Hydro Boost Moisturising Face Gel Cream, 50 ml
    -15%

    Neutrogena Hydro Boost kosteuttava kasvojen geelivoide, 50 ml

    Normaalihinta €16,20 32,4 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €19,16
    Säästät: -€2,96
    32,4 € / 100ml
  • La Roche Posay Effaclar H 40 ml
    -36%

    La Roche-Posay Effaclar H 40 ml

    Normaalihinta €13,20 33,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €20,60
    Säästät: -€7,40
    33,0 € / 100ml
  • La Roche Posay Cicaplast Baume B5+ 40 ml
    -35%

    La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ 40 ml

    Normaalihinta €9,50
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,60
    Säästät: -€5,10
  • La Roche Posay Toleriane Demallergo Cream 40 ml
    -27%

    La Roche-Posay Toleriane Demallergo -voide 40 ml

    Normaalihinta €21,90
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€8,00