Kokoelma:

Beauty Skin Week body cleansing

  • Eucerin Ph5 Bath Gel 400 ml
    -5%

    Eucerin pH 5 -kylpygeeli, 400 ml

    Normaalihinta €12,40 3,1 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€0,65
    3,1 € / 100ml
  • CeraVe Moisturising Cleansing Gel, 1l
    -19%

    CeraVe kosteuttava puhdistusgeeli, 1 l

    Normaalihinta €17,40 1,74 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €21,40
    Säästät: -€4,00
    1,74 € / 100ml
  • La Roche Posay Toleriane Dermolym cleanser 400 ml
    -27%

    La Roche-Posay Toleriane -puhdistusgeeli 400 ml

    Normaalihinta €19,30
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €26,30
    Säästät: -€7,00
  • Eucerin Ph5 Shower Oil Shower Gel, 1000 ml
    -5%

    Eucerin Oleogel Ph5 -suihkugeeli, 1000 ml

    Normaalihinta €27,60 2,76 € / 100ml
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €29,02
    Säästät: -€1,42
    2,76 € / 100ml