Kokoelma:

Beauty Skin Week anti-ageing dry-mixed skin treatment

  • Eucerin Hyaluron-Filler Epigenetic Serum 30ml
    -10%

    Eucerin Hyaluron-Filler + Longevity Epigenetic Serum, 30 ml

    Normaalihinta €47,67 158,9 € / 100ml
    Alennushinta €47,67 Normaalihinta €52,90
    Säästät: -€5,23
    158,9 € / 100ml
  • Eucerin Hyaluron Filler + Elasticity Serum with Hyaluronic Acid 30 ml
    -20%

    Eucerin Hyaluron Filler + Elasticity -seerumi, jossa on hyaluronihappoa, 30 ml

    Normaalihinta €40,00 133,33 € / 100ml
    Alennushinta €40,00 Normaalihinta €50,10
    Säästät: -€10,10
    133,33 € / 100ml
  • Avène Dermabsolu Intensiivinen uudistava yövoide, 40 ml
    -27%

    Avène Dermabsolu Intensiivinen uudistava yövoide, 40 ml

    Normaalihinta €41,80 104,5 € / 100ml
    Alennushinta €41,80 Normaalihinta €56,90
    Säästät: -€15,10
    104,5 € / 100ml
  • Vichy Liftactiv Epidermic Filler Serum
    -26%

    Vichy Liftactiv Epidermic Filler -seerumi

    Normaalihinta €36,50 36,5 € / 1ud
    Alennushinta €36,50 Normaalihinta €49,00
    Säästät: -€12,50
    36,5 € / 1ud