Kokoelma:

Babybio Sale

  • Babybio 5 Cereals with Cocoa , 220 grams
    -5%

    Babybio 5-viljaseos kaakaolla, 220 g

    Normaalihinta €4,50 2,05 € / 100gr
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €4,74
    Säästät: -€0,24
    2,05 € / 100gr
  • Babybio 5 Cereals with Fruit , 220 grams
    -5%

    Babybio 5 viljaa ja hedelmiä, 220 g

    Normaalihinta €4,50 2,05 € / 100gr
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €4,74
    Säästät: -€0,24
    2,05 € / 100gr
  • -5%

    Babybio Juustokeksit, 72 g

    Normaalihinta €2,80 3,89 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,15
    3,89 € / 100gr
  • Babybio Cereals Vanilla, 220 g
    -24%

    Babybio Vaniljapuuro, 220 g

    Normaalihinta €3,70 1,68 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,89
    Säästät: -€1,19
    1,68 € / 100gr