Kokoelma:

Baby Care

  • Oli&Carol X Bauhaus Movement Geometric Figures Soft Rattle
    -24%

    Oli&Carol X Bauhaus-liike: Geometriset kuviot – pehmeä helistin

    Normaalihinta €22,80 22,8 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€7,10
    22,8 € / 1ud
  • Oli&Carol Lemon Rattle Toy Rattle
    -28%

    Oli&Carol Lemon Rattle Toy -helistin

    Normaalihinta €16,40 16,4 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €22,90
    Säästät: -€6,50
    16,4 € / 1ud
  • Chicco Hipo Pink Toothbrush 3-6Y
    -40%

    Chicco Hipo-hammasharja, vaaleanpunainen, 3–6 v.

    Normaalihinta €4,50 4,5 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €7,44
    Säästät: -€2,94
    4,5 € / 1ud
  • Vital Ballance Multivit Vegan 60Cap.
    -49%

    Vital Balance Multivit, vegaaninen, 60 kapselia.

    Normaalihinta €9,70 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €18,89
    Säästät: -€9,19
    0,16 € / 1ud
  • Khadi Rose Shampoo-Repair Shampoo 200Ml.
    -15%

    Khadi Rosa-korjaava shampoo 200 ml.

    Normaalihinta €15,80 7,9 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€2,70
    7,9 € / 100ml
  • NUK Toothbrush Home
    -14%

    NUK-hammasharja – Etusivu

    Normaalihinta €4,80 4,8 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,59
    Säästät: -€0,79
    4,8 € / 1ud
  • KIN Children's Toothbrush, 1 pc.
    -33%

    KIN Lasten harja, 1 kpl

    Normaalihinta €3,70
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €5,50
    Säästät: -€1,80
  • Lacer Children's Toothbrush 2-6 Years Old
    -13%

    Lacer Lasten hammasharja, 2–6-vuotiaille

    Normaalihinta €3,40
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €3,90
    Säästät: -€0,50
  • PHB CHILDREN'S TOOTHBRUSH PLUS JUNIOR
    -22%

    PHB PLUS JUNIOR -LASTEN HAMMASHARJA

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,11
    Säästät: -€1,11
    4,0 € / 1ud
  • PHB Children's Toothbrush Plus Petit Peppa Pig + 2 years, different colours
    -16%

    PHB Lasten hammasharja Plus Petit Peppa Pig + 2 vuotta, eri värejä

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,64
    Säästät: -€0,74
    3,9 € / 1ud
  • Lacer Junior Toothbrush 6-12 Years old
    -17%

    Lacer Junior-hammasharja 6–12-vuotiaille

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,20
    Säästät: -€0,70
    3,5 € / 1ud
  • KIN Junior Brush, 1 piece
    -26%

    KIN Junior-harja, 1 kpl

    Normaalihinta €2,50 2,5 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,39
    Säästät: -€0,89
    2,5 € / 1ud
  • Oral-B Vitality Kids Box Rechargeable Toothbrush Spiderman
    -18%

    Oral-B Vitality Kids -ladattava hammasharja, Spiderman-pakkaus

    Normaalihinta €22,00 22,0 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€4,90
    22,0 € / 1ud
  • Oral-B Braun Spiderman Electric Toothbrush Refills, 4 pcs.
    -27%

    Oral-B Braun Spiderman -sähköhammasharjan vaihtopäät, 4 kpl

    Normaalihinta €13,30 3,33 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €18,13
    Säästät: -€4,83
    3,33 € / 1ud
  • Dr.Brown's Toothbrush Blue
    -35%

    Dr. Brown’s sininen hammasharja

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,69
    Säästät: -€2,69
    5,0 € / 1ud
  • Dr.Brown's Toothbrush Pink
    -35%

    Dr. Brown’s vaaleanpunainen hammasharja

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,69
    Säästät: -€2,69
    5,0 € / 1ud
  • Dr.Brown's Finger Toothbrush
    -37%

    Dr. Brown's sormihammasharja

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,94
    Säästät: -€1,84
    3,1 € / 1ud
  • Dr.Brown's Flamingo Toothbrush
    -31%

    Dr. Brown's Flamenco-hammasharja

    Normaalihinta €5,30 5,3 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,69
    Säästät: -€2,39
    5,3 € / 1ud
  • Dr.Brown's Crocodile Toothbrush
    -31%

    Dr. Brown's Krokotiili-hammasharja

    Normaalihinta €5,30 5,3 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,69
    Säästät: -€2,39
    5,3 € / 1ud
  • Lacer Junior Strawberry Toothpaste 75 ml
    -14%

    Lacer Junior -hammasgeeli, mansikka, 75 ml

    Normaalihinta €3,90 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,63
    5,2 € / 100ml
  • Oral-B Pro Junior Toothpaste 6 To 12 Years, 75 ml
    -20%

    Oral-B Pro Junior -hammastahna 6–12-vuotiaille, 75 ml

    Normaalihinta €2,20 2,93 € / 100ml
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,74
    Säästät: -€0,54
    2,93 € / 100ml
  • Chicco Strawberry Fluoride Toothpaste 50Ml 12M+
    -23%

    Chicco Fluoripitoinen hammasahko, mansikka, 50 ml, 12 kk+

    Normaalihinta €3,90 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,09
    Säästät: -€1,19
    7,8 € / 100ml
  • PHB Petit Lollipop Flavoured Toothpaste Gel 50 ml
    -14%

    PHB Petit -hammastahna, karkkimaku, 50 ml

    Normaalihinta €3,90 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,63
    7,8 € / 100ml
  • PHB Junior Tropical Toothpaste, 75 ml
    -39%

    PHB Junior Tropical -hammastahna, 75 ml

    Normaalihinta €4,40 5,87 € / 100ml
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€2,76
    5,87 € / 100ml
  • Dr.Brown's Natural Toothpaste Pear & Apple, 40 ml
    -33%

    Dr. Brown's luonnollinen hammaspasta, päärynä ja omena, 40 ml

    Normaalihinta €5,90 14,75 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €8,78
    Säästät: -€2,88
    14,75 € / 100ml
  • Dr.Brown's Natural Strawberry Toothpaste
    -33%

    Dr. Brown's luonnollinen mansikkahammastahna

    Normaalihinta €5,90 5,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €8,78
    Säästät: -€2,88
    5,9 € / 1ud
  • Weleda Children's Toothpaste Gel 50 ml
    -18%

    Weleda lasten hammastahna 50 ml

    Normaalihinta €5,10 10,2 € / 100ml
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€1,10
    10,2 € / 100ml
  • NUK Toothbrush Training Set, 2 pcs.
    -16%

    NUK Entrena-hammasharjasetti, 2 kpl

    Normaalihinta €8,50 4,25 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€1,61
    4,25 € / 1ud
  • A-Derma Exomega Control pehmentävä voide, 400 ml
    -19%

    A-Derma Exomega Control pehmentävä voide, 400 ml

    Normaalihinta €20,20 5,05 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €24,80
    Säästät: -€4,60
    5,05 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Med Soothing Repairing Cream 100 ml
    -22%

    Ducray Dexyane Med Rauhoittava ja korjaava voide 100 ml

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,25
    Säästät: -€3,95
    14,3 € / 100ml