Kokoelma:

Aquilea digestion

  • Aquilea Gases Forte Vegetable Carbon, 60 capsules
    -15%

    Aquilea Gases Forte kasvikarbon, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,66 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,66 Normaalihinta €17,25
    Säästät: -€2,59
    0,24 € / 1ud
  • Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 Tablets
    -15%

    Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,42 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,42 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€2,37
    0,45 € / 1ud
  • Aquilea Digestivo, 30 Chewable Tablets
    -15%

    Aquilea Digestivo, 30 purutablettia

    Normaalihinta €8,77 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,77 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€1,55
    0,29 € / 1ud
  • Aquilea Digest Total Chamomile 12 Sticks 2,5 G
    -18%

    Aquilea Digest Total Kamomilla 12 pussia à 2,5 g

    Normaalihinta €9,00 360,0 € / 100gr
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,95
    360,0 € / 100gr
  • Aquilea Digest Total Chamomile 24 Sticks 2,5 G
    -18%

    Aquilea Digest Total Kamomilla 24 annospussia à 2,5 g

    Normaalihinta €13,00 520,0 € / 100gr
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,85
    Säästät: -€2,85
    520,0 € / 100gr