Kokoelma:

Tuotteet

  • Aesculap Exact Machine
    -12%

    Aesculap Exacta -kone

    Normaalihinta €208,30 20830,0 € / 1kg
    Alennushinta €208,30 Normaalihinta €236,44
    Säästät: -€28,14
    20830,0 € / 1kg
  • Aesculap Favourite Blade 700 1 20Mm
    -9%

    Aesculap Favorita 700 -terä 1 20 mm

    Normaalihinta €83,00 8300,0 € / 1kg
    Alennushinta €83,00 Normaalihinta €91,29
    Säästät: -€8,29
    8300,0 € / 1kg
  • Aesculap Maquina Favorita Ii
    -5%

    Aesculap Favorita II -kone

    Normaalihinta €469,30 46930,0 € / 1kg
    Alennushinta €469,30 Normaalihinta €494,00
    Säästät: -€24,70
    46930,0 € / 1kg
  • Aftamed First Teeth oral gel 15 ml
    -5%

    Aftamed Ensimmäiset hampaat -suugeeli 15 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Aftamed High Density Concentrated Oral Gel Shield 10 ml
    -33%

    Aftamed Escudo -suunhoitogeeli, tiivistetty, korkea pitoisuus, 10 ml

    Normaalihinta €13,30 133,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€6,69
    133,0 € / 100ml
  • Aftamed Junior Oral Gel 15 ml
    -36%

    Aftamed Junior suun kautta otettava geeli 15 ml

    Normaalihinta €9,60 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €14,89
    Säästät: -€5,29
    0,64 € / 1ud
  • Aftamed Mouthwash 150 ml
    -36%

    Aftamed suuvesi 150 ml

    Normaalihinta €12,80 8,53 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€7,19
    8,53 € / 100ml
  • Aftamed oral gel 15 ml
    -34%

    Aftamed suun kautta otettava geeli 15 ml

    Normaalihinta €9,80 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €14,89
    Säästät: -€5,09
    0,65 € / 1ud
  • Aftamed Spray 20 ml
    -32%

    Aftamed-suihke 20 ml

    Normaalihinta €10,10 50,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €14,89
    Säästät: -€4,79
    50,5 € / 100ml
  • Aftaspray 20 ml
    -14%

    Aftaspray 20 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • After Bite Original Solution, 2x14 ml
    -17%

    After Bite Original -liuos, 2 x 14 ml

    Normaalihinta €12,20 43,57 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €14,74
    Säästät: -€2,54
    43,57 € / 100ml
  • AfterBite Original Solution, 14 ml
    -16%

    AfterBite Original -liuos, 14 ml

    Normaalihinta €6,20 44,29 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€1,17
    44,29 € / 100ml
  • Afterbite Original Solution, 3X14 Ml
    -18%

    Afterbite Original -liuos, 3 x 14 ml

    Normaalihinta €18,20 43,33 € / 100ml
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€3,91
    43,33 € / 100ml
  • AfterBite Paediatric Cream, 20 g
    -26%

    AfterBite -lastenvoide, 20 g

    Normaalihinta €6,30 31,5 € / 100gr
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,57
    Säästät: -€2,27
    31,5 € / 100gr
  • Afterbite Paediatric Cream, 2X20 Gr
    -28%

    Afterbite -lastenvoide, 2 x 20 g

    Normaalihinta €12,40 31,0 € / 100gr
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €17,14
    Säästät: -€4,74
    31,0 € / 100gr
  • Afterbite Paediatric Cream, 3X20 Gr
    -28%

    Afterbite -lastenvoide, 3 x 20 g

    Normaalihinta €18,50 30,83 € / 100gr
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €25,71
    Säästät: -€7,21
    30,83 € / 100gr
  • AfterBite Xtreme Gel, 20 g
    -17%

    AfterBite Xtreme Gel, 20 g

    Normaalihinta €6,20 31,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,43
    Säästät: -€1,23
    31,0 € / 100gr
  • Afterbite Xtreme Gel, 2X20 Gr
    -18%

    Afterbite Xtreme -geeli, 2 x 20 g

    Normaalihinta €12,20 30,5 € / 100gr
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €14,86
    Säästät: -€2,66
    30,5 € / 100gr
  • Afterbite Xtreme Gel, 3X20 Gr
    -18%

    Afterbite Xtreme -geeli, 3 x 20 g

    Normaalihinta €18,20 30,33 € / 100gr
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €22,29
    Säästät: -€4,09
    30,33 € / 100gr
  • Afterdark Anal Plug With Jewel Colour White Diamond Size L Aluminium
    -30%

    Afterdark-anaaliplug, jossa on timanttivalkoinen koriste, koko L, alumiinia

    Normaalihinta €6,50 6,5 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €9,35
    Säästät: -€2,85
    6,5 € / 1ud
  • Aftex Forte High Density Oral Gel, 8 Ml
    -25%

    Aftex Forte -tiheä suun kautta otettava geeli, 8 ml

    Normaalihinta €11,60 145,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €15,38
    Säästät: -€3,78
    145,0 € / 100ml
  • Aftex Forte Oral Spray, 20 Ml
    -11%

    Aftex Forte suusuihke, 20 ml

    Normaalihinta €13,20 66,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€1,70
    66,0 € / 100ml
  • Aftex Mouthwash 150 ml
    -11%

    Aftex-suuvesi 150 ml

    Normaalihinta €10,80
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€1,31
  • Aftex Oral Gel
    -38%

    Aftex-suugeeli

    Normaalihinta €10,70 10,7 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€6,50
    10,7 € / 1ud
  • Aftex Spray 20 ml
    -26%

    Aftex-suihke 20 ml

    Normaalihinta €10,90 54,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €14,78
    Säästät: -€3,88
    54,5 € / 100ml
  • Agafia Anti-Hair Loss Conditioner 260Ml. Vegan
    -39%
  • Agafia Anti-Hair Loss Hair Mask 200Ml. Vegan
    -35%

    Agafia hiustenlähtöä ehkäisevä hiusnaamio 200 ml. Vegaaninen

    Normaalihinta €3,00 1,5 € / 100ml
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,60
    Säästät: -€1,60
    1,5 € / 100ml
  • Agafia Anti-Hair Loss Shampoo 260Ml. Vegan
    -39%

    Agafia hiustenlähtöä estävä shampo 260 ml. Vegaaninen

    Normaalihinta €3,00 1,15 € / 100ml
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,94
    Säästät: -€1,94
    1,15 € / 100ml
  • Agafia Antioxidant Shower Gel 260Ml. Vegan
    -43%

    Agafia Antioksidanttinen suihkugeeli 260 ml. Vegaaninen

    Normaalihinta €2,80 1,08 € / 100ml
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €4,94
    Säästät: -€2,14
    1,08 € / 100ml
  • Agafia Deep Cleansing Shampoo 260Ml. Vegan
    -39%

    Agafia syväpuhdistava shampo 260 ml. Vegaaninen

    Normaalihinta €3,00 1,15 € / 100ml
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,94
    Säästät: -€1,94
    1,15 € / 100ml