Kokoelma:

Weight control

  • Siken Diet Orange Biscuits 15 units
    -15%

    Siken Diet -appelsiinikeksit, 15 kpl

    Normaalihinta €6,80
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,03
    Säästät: -€1,23
  • Siken Diet Mushroom Cream 7 sachets
    -36%

    Siken Diet -sienivoide, 7 pussia

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €20,29
    Säästät: -€7,29
  • Siken Diet Chocolate Biscuits 15 units
    -17%

    Siken Diet -suklaakeksit, 15 kpl

    Normaalihinta €6,30
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,59
    Säästät: -€1,29
  • Siken Substitute Orange Bar 40 g
    -21%

    Siken korvaava appelsiinipatukka 40 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,53
    Säästät: -€0,53
    5,0 € / 100gr
  • Siken Yoghurt Substitute Bar 40g
    -18%

    Siken korvaava jogurttipatukka 40 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,44
    Säästät: -€0,44
    5,0 € / 100gr
  • Siken Substitute Chocolate Bar 40 g
    -18%

    Siken korvaava suklaapatukka 40 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,45
    Säästät: -€0,45
    5,0 € / 100gr
  • Siken Snack Milk Chocolate Cookie 22 g
    -32%

    Siken Snack -maitokeksit 22 g

    Normaalihinta €0,90 4,09 € / 100gr
    Alennushinta €0,90 Normaalihinta €1,33
    Säästät: -€0,43
    4,09 € / 100gr
  • Siken Snack Dark Chocolate Biscuit 22 g
    -22%

    Siken Snack -keksi, tummaa suklaata, 22 g

    Normaalihinta €0,90 4,09 € / 100gr
    Alennushinta €0,90 Normaalihinta €1,16
    Säästät: -€0,26
    4,09 € / 100gr
  • Siken L-Carnitine Sport Plus Raspberry Flavour 12 Envelopes
    -5%

    Siken L-karnitiini Sport Plus, vadelma-maku, 12 annospussia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Siken Snack White Chocolate Biscuit 22 g
    -5%

    Siken Snack -keksi, valkosuklaa, 22 g

    Normaalihinta €1,30
    Alennushinta €1,30 Normaalihinta €1,37
    Säästät: -€0,07
  • Siken Substitute Cookie Bar 40 g
    -5%

    Siken Cookie-välipalapatukka 40 g

    Normaalihinta €2,80
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,15
  • Siken Diet Breakfast Cocoa 400 g
    -24%

    Siken Diet -aamiaismurot, kaakao, 400 g

    Normaalihinta €25,00
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €33,09
    Säästät: -€8,09
  • Siken Diet Cocoa Fibre Drink 400 g
    -10%

    Siken Diet -juoma, kaakao ja kuitu, 400 g

    Normaalihinta €26,30
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €29,22
    Säästät: -€2,92
  • Siken Diet Coconut-Banana Bar 5 units
    -15%

    Siken Diet -palkki, kookos-banaani, 5 kpl

    Normaalihinta €8,00 1,6 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,37
    1,6 € / 1ud
  • Siken Diet Cocoa Cream Bar 5 units
    -22%

    Siken Diet -patukka, kaakaokreemi, 5 kpl

    Normaalihinta €7,60 1,52 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€2,19
    1,52 € / 1ud
  • Siken Diet Sandwich Chocolate 6 units
    -12%

    Siken Diet -suklaaleipä, 6 kpl

    Normaalihinta €7,00 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€0,99
    1,17 € / 1ud
  • Siken Cocoa Milkshake Substitute 325 ml
    -23%

    Siken kaakaojuomakorvike 325 ml

    Normaalihinta €2,90 0,89 € / 100ml
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€0,89
    0,89 € / 100ml
  • Siken Vanilla Shake Substitute 325 ml
    -16%

    Siken vaniljajäätelön korvike 325 ml

    Normaalihinta €2,90 0,89 € / 100ml
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,47
    Säästät: -€0,57
    0,89 € / 100ml
  • Siken Vanilla Custard Substitute 6 sachets
    -12%

    Siken vaniljakastike-korvike, 6 pussia

    Normaalihinta €13,00 2,17 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€1,84
    2,17 € / 1ud
  • Siken Brownie Custard Substitute 6 packets
    -21%

    Siken Brownie-vaniljakastikejäljitelmä, 6 pussia

    Normaalihinta €13,00 2,17 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,36
    Säästät: -€3,36
    2,17 € / 1ud
  • Siken Yoghurt Flavour Substitute Bars, 8 units
    -11%

    Siken -jogurttimakuiset korvaavat välipalat, 8 kpl

    Normaalihinta €15,90 1,99 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€2,05
    1,99 € / 1ud
  • Siken Chocolate Milkshake Substitute 6 sachets
    -27%

    Siken suklaapirtelön korvike, 6 pussia

    Normaalihinta €12,90 2,15 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,67
    Säästät: -€4,77
    2,15 € / 1ud
  • Biodes Bie3 Control Linea , 25 filters
    -31%

    Biodes Bie3 Control -sarja, 25 suodatinta

    Normaalihinta €5,10 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €7,42
    Säästät: -€2,32
    0,2 € / 1ud
  • Colnatur Sport Lemon Flavour, 360 g
    -18%

    Colnatur Sport, sitruunanmakuinen, 360 g

    Normaalihinta €16,90 4,69 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €20,60
    Säästät: -€3,70
    4,69 € / 100gr
  • Prim Flexolumbex Sacrolumbar Girdle for Work, Size M
    -5%

    Prim Flexolumbex - työkäyttöön tarkoitettu lanne- ja ristiluun tuki, koko M

    Normaalihinta €32,30 32,3 € / 1ud
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €34,00
    Säästät: -€1,70
    32,3 € / 1ud
  • Prim Flexolumbex Sacrolumbar Girdle for the Workplace, Size L
    -11%

    Prim Flexolumbex työkäyttöön tarkoitettu lannerangan tukivyö, koko L

    Normaalihinta €32,30 32,3 € / 1ud
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €36,13
    Säästät: -€3,83
    32,3 € / 1ud
  • Deiters Redrugas Detox Peach Flavour 450 ml
    -9%

    Deiters Redrugas Detox, persikanmakuinen, 450 ml

    Normaalihinta €20,30 4,51 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €22,42
    Säästät: -€2,12
    4,51 € / 100ml
  • Redugras Effect Plus 60 capsules
    -5%

    Redugras Effect Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €30,50 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €32,11
    Säästät: -€1,61
    0,51 € / 1ud
  • REDUGRAS Satiating 60 capsules
    -7%

    REDUGRAS Ruokahalua hillitsevä 60 kapselia

    Normaalihinta €15,30
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€1,23
  • REDUGRAS Flash Forte, 60 tablets
    -5%

    REDUGRAS Flash Forte, 60 tablettia

    Normaalihinta €42,10 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €42,10 Normaalihinta €44,32
    Säästät: -€2,22
    0,7 € / 1ud