Kokoelma:

Aboca digestive

  • Aboca Aliviolas Fisiolax, 3x90 tablets
    -20%

    Aboca Aliviolas Fisiolax, 3 x 90 tablettia

    Normaalihinta €42,50 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €42,50 Normaalihinta €53,40
    Säästät: -€10,90
    0,16 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax, 2x90 tablets
    -20%

    Aboca Aliviolas Fisiolax, 2 x 90 tablettia

    Normaalihinta €28,60 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €35,60
    Säästät: -€7,00
    0,16 € / 1ud
  • Aboca Colilen IBS, 2x96 Capsules
    -25%

    Aboca Colilen IBS, 2 x 96 kapselia

    Normaalihinta €53,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €53,80 Normaalihinta €71,80
    Säästät: -€18,00
    0,28 € / 1ud
  • Aboca Melilax Adult, 2x6 Microenemas of 10 grams
    -28%

    Aboca Melilax Adult, 2 x 6 mikroperäruisketta, 10 g

    Normaalihinta €16,20 81,0 € / 100gr
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €22,40
    Säästät: -€6,20
    81,0 € / 100gr
  • Aboca Melilax Adult, 3x6 Micro-enemas of 10 grams
    -29%

    Aboca Melilax Adult, 3 x 6 mikroperäruisketta, 10 g

    Normaalihinta €24,00 80,0 € / 100gr
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €33,60
    Säästät: -€9,60
    80,0 € / 100gr
  • Aboca Melilax Adult, 4x6 Microenemas of 10 grams
    -29%

    Aboca Melilax Adult, 4 x 6 mikroperäruisketta, 10 g

    Normaalihinta €31,80 79,5 € / 100gr
    Alennushinta €31,80 Normaalihinta €44,80
    Säästät: -€13,00
    79,5 € / 100gr
  • Aboca Lenodiar Adult, 2x20 Capsules
    -18%

    Aboca Lenodiar Adult, 2 x 20 kapselia

    Normaalihinta €23,40 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €28,40
    Säästät: -€5,00
    0,59 € / 1ud
  • Aboca Melilax Pediatric, 2x6 Microenemas of 5 grams
    -28%

    Aboca Melilax Pediatric, 2 x 6 kpl 5 g:n mikroperäruiskeita

    Normaalihinta €16,20 162,0 € / 100gr
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €22,40
    Säästät: -€6,20
    162,0 € / 100gr
  • Aboca Colilen IBS, 60 Capsules
    -23%

    Aboca Colilen IBS, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,70 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€6,20
    0,35 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 90 tablets
    -19%

    Aboca Aliviolas Fisiolax ummetukseen, 90 tablettia

    Normaalihinta €14,50 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €17,80
    Säästät: -€3,30
    0,16 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Bio Tisane Constipation Tisane, 20 Sachets
    -25%

    Aboca Aliviolas Bio -yrttitee ummetukseen, 20 pussia

    Normaalihinta €8,10
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,80
    Säästät: -€2,70
  • Aboca Melilax Adult, 6 Micro-enemas of 10 grams
    -27%

    Aboca Melilax Adult, 6 mikroperäruisketta, 10 g

    Normaalihinta €8,20 82,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€3,00
    82,0 € / 100gr
  • Aboca Melilax Pediatric, 6 Microenemas of 5 grams
    -27%

    Aboca Melilax Pediatric, 6 mikroperäruisketta à 5 g

    Normaalihinta €8,20 164,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€3,00
    164,0 € / 100gr
  • Aboca Colilen IBS, 96 Capsules
    -24%

    Aboca Colilen IBS, 96 kapselia

    Normaalihinta €27,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€8,60
    0,28 € / 1ud
  • Aboca Lenodiar Pediatric, 12 Envelopes
    -22%

    Aboca Lenodiar Pediatric, 12 pussia

    Normaalihinta €12,30 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €15,80
    Säästät: -€3,50
    1,03 € / 1ud
  • Aboca Lenodiar Adult, 20 Capsules
    -16%

    Aboca Lenodiar Adult, 20 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€2,30
    0,6 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 27 Tablets
    -21%

    Aboca Aliviolas Fisiolax ummetukseen, 27 tablettia

    Normaalihinta €7,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€2,10
    0,29 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 45 Tablets
    -22%

    Aboca Aliviolas Fisiolax ummetukseen, 45 tablettia

    Normaalihinta €9,80 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€2,70
    0,22 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Syrup Constipation, 180 g
    -19%

    Aboca Aliviolas Fisiolax -siirappi ummetukseen, 180 g

    Normaalihinta €11,00 6,11 € / 100gr
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€2,50
    6,11 € / 100gr