Kokoelma:

A-Derma Exomega News

  • A-Derma Exomega Soothing Facial Cleansing Gel, 200 ml
    -20%

    A-Derma Exomega rauhoittava kasvojen puhdistusgeeli, 200 ml

    Normaalihinta €14,30 7,15 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€3,60
    7,15 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Soothing Facial Gel-Cream, 40 ml
    -20%

    A-Derma Exomega rauhoittava kasvojen geelivoide, 40 ml

    Normaalihinta €20,30 50,75 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€5,20
    50,75 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Soothing Eyelid Balm, 15 ml
    -21%

    A-Derma Exomega Rauhoittava silmänympärysvoide, 15 ml

    Normaalihinta €16,90 112,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €21,30
    Säästät: -€4,40
    112,67 € / 100ml