• Ynsadiet Helicriso, 30 g
-5%

Ynsadiet Helicriso, 30 g

SKU-koodiYN8412016381295

Kasvi, jolla on tulehdusta hillitseviä ominaisuuksia.

Normaalihinta €2,38 7,93 € / 100gr
Alennushinta €2,38 Normaalihinta €2,51
Säästät: -€0,13
7,93 € / 100gr
Loppuunmyyty
Ynsadiet Helicriso, 30 g
Ynsadiet Helicriso, 30 g
Normaalihinta €2,38 7,93 € / 100gr
Alennushinta €2,38 Normaalihinta €2,51
Säästät: -€0,13
7,93 € / 100gr

 

 

Kasvi, jolla on tulehdusta hillitseviä ja antioksidanttisia ominaisuuksia. Se auttaa lievittämään iho-, hengityselin- ja nivelongelmia.

Koostumus

Helikrisokasvi.

Käyttöohje

Hauduta 1 teelusikallinen kuumassa vedessä 5–10 minuuttia.

Apteekkarin neuvo

Hyödyllinen henkilöille, joilla on kausittaisia allergioita tai iho-ongelmia. Älä käytä raskauden tai imetyksen aikana ilman lääkärin ohjeita.