• Wella Eimi Sugar Lift Spray 150 Ml
-43%

Wella Eimi Spray Sugar Lift 150 ml

SKU-koodiWE8005610589626
Sugar-suihke tekstuurin ja volyymin luomiseen
Normaalihinta €17,80 11,87 € / 100ml
Alennushinta €17,80 Normaalihinta €31,29
Säästät: -€13,49
11,87 € / 100ml
Loppuunmyyty
Wella Eimi Sugar Lift Spray 150 Ml
Wella Eimi Spray Sugar Lift 150 ml
Normaalihinta €17,80 11,87 € / 100ml
Alennushinta €17,80 Normaalihinta €31,29
Säästät: -€13,49
11,87 € / 100ml

 

 
Sugar Spray - tekstuurin ja volyymin luomiseen

Koostumus

Wella Eimin Sugar Lift -suihke sisältää valikoituja ainesosia, jotka antavat hiuksille tekstuuria, volyymia ja kiiltoa. Tärkeimpiä ainesosia ovat vesi, denaturoitu alkoholi, glyseriini, teksturoivat polymeerit ja hoitavat aineet.

Käyttöohje

Suihkuta tuotetta tasaisesti kuiville tai hieman kosteille hiuksille keskittyen juurille ja keskiosaan. Kampaa ja muotoile hiukset sitten haluamallasi tavalla luoden volyymia ja tekstuuria. Voit halutessasi käyttää lämpömuotoiluvälineitä tyylin kiinnittämiseen. Nauti täyteläisistä, tuuheista hiuksista, joissa on hienovarainen kiilto.

Ainesosat

Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, VP/VA Copolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, natriumkloridi, natriumsitraatti, sitruunahappo, etyyliheksyyliglyseroli, heksyylisinnamali, linalool, limoneeni, sitronelloli, geranioli.