• Wella Eimi Mistify Me Strong 300Ml
-16%

Wella Eimi Mistify Me Strong 300 ml

SKU-koodiWE8005610640082
Nopeasti kuivuva lakka.
Normaalihinta €13,00 4,33 € / 100ml
Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,43
Säästät: -€2,43
4,33 € / 100ml
Wella Eimi Mistify Me Strong 300Ml
Wella Eimi Mistify Me Strong 300 ml
Normaalihinta €13,00 4,33 € / 100ml
Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,43
Säästät: -€2,43
4,33 € / 100ml

 

 
Nopeasti kuivuva lakka.

Koostumus

Wella Eimin Mistify Me Strong sisältää valikoituja ainesosia, jotka takaavat vahvan pidon ja kosteudenkestävyyden. Tärkeimpiä ainesosia ovat denaturoitu alkoholi, kiinnittävät kopolymeerit, hoitavat aineet ja kosteutta hylkivät aineet.

Käyttöohje

Suihkuta tuotetta tasaisesti kuiville hiuksille noin 20–30 cm:n etäisyydeltä. Suihkuta lyhyin puhalluksin paikallista kiinnitystä varten tai laajemmilla liikkeillä yleistä kiinnitystä varten. Parantaaksesi kosteudenkestävyyttä, toista käsittely tarpeen mukaan. Nauti kestävästä ja pitkäkestoisesta kampauksesta.

Ainesosat

Alcohol Denat., Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Panthenol, Aminomethyl Propanol, Parfum, Acetyl Triethyl Citrate, PEG/PPG-17/18 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol.