• Wella Eimi Mistify Me Light 300Ml
-18%

Wella Eimi Mistify Me Light 300 ml

SKU-koodiWE8005610640204
Nopeasti kuivuva lakka.
Normaalihinta €12,60 4,2 € / 100ml
Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,43
Säästät: -€2,83
4,2 € / 100ml
Wella Eimi Mistify Me Light 300Ml
Wella Eimi Mistify Me Light 300 ml
Normaalihinta €12,60 4,2 € / 100ml
Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,43
Säästät: -€2,83
4,2 € / 100ml

 

 
Nopeasti kuivuva lakka.

Koostumus

Wella Eimin Mistify Me Light sisältää valikoituja ainesosia, jotka antavat hiuksille kevyen pidon ja luonnollisen ulkonäön. Tärkeimpiä ainesosia ovat denaturoitu alkoholi, kiinnittävät kopolymeerit, hoitavat aineet ja pehmentävät aineet.

Käyttöohje

Suihkuta tuotetta tasaisesti kuiville hiuksille noin 20–30 cm:n etäisyydeltä. Suihkuta lyhyinä puhalluksina, jotta kiinnitys jää pehmeäksi ja luonnolliseksi. Voit muotoilla hiuksia sormilla halutun tyylin saavuttamiseksi. Jos tarvitset vahvempaa kiinnitystä, toista käsittely tarpeen mukaan. Nauti pehmeästä ja luonnollisesta tyylistä koko päivän ajan.

Ainesosat

Alcohol Denat., Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Panthenol, Aminomethyl Propanol, Parfum, Acetyl Triethyl Citrate, PEG/PPG-17/18 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol.