• Weider Victory Endurance Iso Energy Ice Blue 900Gr.
-26%

Weider Victory Endurance Iso Energy Ice Blue 900 g.

SKU-koodiWE8414192308288
Weider Victory Endurance Iso Energy Ice Blue 900 g on energialisä, joka on suunniteltu parantamaan urheilusuorituskykyä. Se sisältää nopeasti imeytyvän hiilihydraattikoostumuksen, joka tarjoaa välitöntä energiaa harjoituksen aikana. Lisäksi se on rikastettu elektrolyytteillä, jotka auttavat ylläpitämään kehon neste- ja mineraalitasapainoa. Se sopii erinomaisesti urheilijoille, jotka haluavat maksimoida suorituskykynsä ja palautumisensa.
Normaalihinta €21,00 2,33 € / 100gr
Alennushinta €21,00 Normaalihinta €28,54
Säästät: -€7,54
2,33 € / 100gr
Loppuunmyyty
Weider Victory Endurance Iso Energy Ice Blue 900Gr.
Weider Victory Endurance Iso Energy Ice Blue 900 g.
Normaalihinta €21,00 2,33 € / 100gr
Alennushinta €21,00 Normaalihinta €28,54
Säästät: -€7,54
2,33 € / 100gr
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
Weider Victory Endurance Iso Energy Ice Blue 900 g on ravintolisä, joka on suunniteltu antamaan energiaa intensiivisen fyysisen rasituksen aikana. Se sisältää sekoituksen nopeasti imeytyviä hiilihydraatteja ja elektrolyyttejä, jotka auttavat ylläpitämään suorituskykyä ja korvaamaan harjoituksen aikana menetettyjä ravintoaineita. Tämä tuote sopii erinomaisesti urheilijoille, jotka haluavat parantaa kestävyyttään ja suorituskykyään pitkäkestoisissa harjoituksissa.

Ainesosat

Dekstroosi, maltodekstriini, fruktoosi, happamuudensäätöaine: sitruunahappo; L-glutamiini, natriumkloridi, dikaliumfosfaatti, magnesiumhydroksidi, aromi (appelsiiniaromi), kalsiumkarbonaatti, väriaineet: riboflaviini (E101), beetakaroteeni; L-askorbiinihappo (C-vitamiini), makeutusaine: sukraloosi. Saattaa sisältää pieniä määriä laktoosia, soijaa, gluteenia ja munaa.