• Vit.O.Best Gfs Aminos Powder Fresh Lemon , 200 g
-15%

Vit.O.Best Gfs Aminos Powder Fresh Limon, 200 g

SKU-koodiVI8436540536525
Jauhemuodossa olevat välttämättömät aminohapot, jotka sopivat erinomaisesti treenin jälkeiseen käyttöön. Raikas sitruunan maku.
Normaalihinta €23,10 11,55 € / 100gr
Alennushinta €23,10 Normaalihinta €27,13
Säästät: -€4,03
11,55 € / 100gr
Loppuunmyyty
Vit.O.Best Gfs Aminos Powder Fresh Lemon , 200 g
Vit.O.Best Gfs Aminos Powder Fresh Limon, 200 g
Normaalihinta €23,10 11,55 € / 100gr
Alennushinta €23,10 Normaalihinta €27,13
Säästät: -€4,03
11,55 € / 100gr

 

 

Mikä on Vit.O.Best Gfs Aminos Powder Fresh Limon, 200 g?

Vit.O.Best Gfs Aminos Powder Fresh Limon, 200 g on 200 gramman urheiluravintolisä. Se kuuluu urheiluravitsemuksen tuoteryhmään.

Mihin sitä käytetään?

Sen tarkoituksena on täydentää urheilijan ravitsemussuunnitelmaa pakkausmerkintöjen mukaisesti.

Vahvistetut ominaisuudet

  • Pakkauskoko: 200 g

Kenelle se on tarkoitettu?

Aikuisille, jotka harrastavat urheilua ja haluavat sovittaa ravitsemuksensa harjoittamansa liikuntalajin mukaan.

Varoitukset

Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ruokavaliota. Säilytä tuote lasten ulottumattomissa. Kysy neuvoa ammattilaiselta raskauden, imetyksen, sairauden tai lääkkeiden käytön yhteydessä.

Mikä on Vit.O.Best Gfs Aminos Powder Fresh Limon, 200 g:n hinta?

Tarkista Vit.O.Best Gfs Aminos Powder Fresh Limon, 200 g:n hinta Farmaciasdirect-verkkokaupasta ja tutustu voimassa oleviin tarjouksiin ennen ostoksen vahvistamista.