• Vegafarma Turmeric Max 500Ml.
-26%

Vegafarma Turmeric Max 500 ml.

SKU-koodiVE5600493200557
Kurkumapohjainen ravintolisä, jolla on antioksidanttisia vaikutuksia.
Normaalihinta €32,60 6,52 € / 100ml
Alennushinta €32,60 Normaalihinta €43,78
Säästät: -€11,18
6,52 € / 100ml
Loppuunmyyty
Vegafarma Turmeric Max 500Ml.
Vegafarma Turmeric Max 500 ml.
Normaalihinta €32,60 6,52 € / 100ml
Alennushinta €32,60 Normaalihinta €43,78
Säästät: -€11,18
6,52 € / 100ml

 

 
Vegafarman Turmeric Max on kurkuma-ravintolisä, joka tarjoaa antioksidanttisia hyötyjä. Kurkuma tunnetaan tulehdusta ja hapettumista estävistä ominaisuuksistaan, jotka johtuvat sen sisältämästä kurkumiinista. Ottamalla päivittäin 10 ml ennen ateriaa, veteen tai mehuun laimennettuna, voit tukea solujen terveyttä ja ylläpitää tervettä immuunijärjestelmää. Yhdistä Turmeric Max antioksidanttirikkaaseen ruokavalioon, kuten hedelmiin ja vihanneksiin, ja pidä yllä aktiivista elämäntapaa hyötyjen maksimoimiseksi.

Koostumus

Ainesosat: Kurkuma-uute, jossa on kurkumiinia, mustapippuri.

Käyttöohje

Ota 10 ml päivittäin ennen ateriaa. Voidaan laimentaa veteen tai mehuun.

Apteekkarin vinkki

Yhdistä Turmeric Max antioksidanttirikkaaseen ruokavalioon, joka sisältää hedelmiä ja vihanneksia. Pidä yllä aktiivista elämäntapaa hyötyjen maksimoimiseksi.