• Vegafarma Hepacom Advanced 250Ml.
-27%

Vegafarma Hepacom Advanced 250 ml.

SKU-koodiVE5600493200458
Maksan terveyttä tukeva ravintolisä.
Normaalihinta €23,60 9,44 € / 100ml
Alennushinta €23,60 Normaalihinta €32,14
Säästät: -€8,54
9,44 € / 100ml
Loppuunmyyty
Vegafarma Hepacom Advanced 250Ml.
Vegafarma Hepacom Advanced 250 ml.
Normaalihinta €23,60 9,44 € / 100ml
Alennushinta €23,60 Normaalihinta €32,14
Säästät: -€8,54
9,44 € / 100ml

 

 
Vegafarman Hepacom Advanced on maksan terveyttä tukeva ravintolisä. Sen koostumus sisältää kasviuutteita, kuten maarianohdake ja kurkuma, jotka tunnetaan maksaa suojaavista ominaisuuksistaan. Ottamalla päivittäin 10 ml ennen ateriaa, laimennettuna veteen tai mehuun, voit tukea maksan ja sappirakon toimintaa. Rajoita alkoholin ja rasvaisten ruokien kulutusta maksan terveyden ylläpitämiseksi. Ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen, jos sinulla on vakavia maksaongelmia.

Koostumus

Ainesosat: Maarianohdake-, artisokka-, boldo-, kurkuma- ja desmodium-uutteet sekä B- ja C-vitamiinit.

Käyttöohje

Ota 10 ml päivittäin ennen ateriaa. Voidaan laimentaa veteen tai mehuun.

Apteekkarin neuvo

Rajoita alkoholin ja rasvaisten ruokien kulutusta maksan terveyden ylläpitämiseksi. Ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen, jos sinulla on vakavia maksaongelmia.