• Vegafarma Arthron 500Ml.
-26%

Vegafarma Arthron 500 ml.

SKU-koodiVE5600493200380
Nivelterveyden ravintolisä.
Normaalihinta €44,60 8,92 € / 100ml
Alennushinta €44,60 Normaalihinta €60,65
Säästät: -€16,05
8,92 € / 100ml
Loppuunmyyty
Vegafarma Arthron 500Ml.
Vegafarma Arthron 500 ml.
Normaalihinta €44,60 8,92 € / 100ml
Alennushinta €44,60 Normaalihinta €60,65
Säästät: -€16,05
8,92 € / 100ml

 

 
Vegafarman Arthron on ravintolisä, joka on kehitetty edistämään nivelten terveyttä. Sen tärkeimmät ainesosat, kuten glukosamiini ja hydrolysoitu kollageeni, auttavat ylläpitämään nivelten liikkuvuutta ja joustavuutta. Hyaluronihappo ja bambuuute edistävät ruston uudistumista. Ottamalla päivittäin 10 ml ennen ateriaa, veteen tai mehuun laimennettuna, voit tukea nivelten terveyttä. Yhdistä Arthron ruokavalioon, joka sisältää runsaasti nivelten terveyttä edistäviä elintarvikkeita, kuten rasvaisia kaloja ja pähkinöitä.

Koostumus

Ainesosat: Glukosamiini, kondroitiini, hydrolysoitu kollageeni, hyaluronihappo, bambuuute.

Käyttöohje

Ota 10 ml päivittäin ennen ateriaa. Voidaan laimentaa veteen tai mehuun.

Apteekkarin neuvo

Jotta nivelesi saisivat parhaan mahdollisen tuen, yhdistä Arthron ruokavalioon, joka sisältää runsaasti nivelten terveyttä edistäviä elintarvikkeita, kuten rasvaisia kaloja ja pähkinöitä.