• Vegafarma Arthron 250Ml.
-38%

Vegafarma Arthron 250 ml.

SKU-koodiVE5600493200243
Nivelten terveyttä edistävä ravintolisä.
Normaalihinta €28,80 11,52 € / 100ml
Alennushinta €28,80 Normaalihinta €46,42
Säästät: -€17,62
11,52 € / 100ml
Loppuunmyyty
Vegafarma Arthron 250Ml.
Vegafarma Arthron 250 ml.
Normaalihinta €28,80 11,52 € / 100ml
Alennushinta €28,80 Normaalihinta €46,42
Säästät: -€17,62
11,52 € / 100ml

 

 
Vegafarman Arthron on ravintolisä, joka on kehitetty edistämään nivelten terveyttä. Sen tärkeimmät ainesosat, kuten glukosamiini ja hydroloitu kollageeni, auttavat ylläpitämään nivelten liikkuvuutta ja joustavuutta. Hyaluronihappo ja bambuuute edistävät ruston uudistumista. Ottamalla päivittäin 10 ml ennen ateriaa, veteen tai mehuun laimennettuna, voit tukea nivelten terveyttä. Yhdistä Arthronin käyttö sopivaan liikuntaan ja ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen, jos sinulla on vakavia nivelvaivoja.

Koostumus

Ainesosat: Glukosamiini, kondroitiini, hydrolysoitu kollageeni, hyaluronihappo, bambuuute.

Käyttöohje

Ota 10 ml päivittäin ennen ateriaa. Voidaan laimentaa veteen tai mehuun.

Apteekkarin neuvo

Täydennä Arthron-valmistetta sopivalla liikunnalla ja pidä nivelesi aktiivisina. Ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen, jos sinulla on vakavia nivelvaivoja.