• Unleashia Babe Skin Baby Blue Cushion 23W Jolly, 15 g
-20%

Unleashia Babe Skin Baby Blue Cushion 23W Jolly, 15 g

SKU-koodiUN8809647771494
Unleashia Babe Skin Baby Blue Cushion, 15 g Cushion-muotoinen meikkivoide, SPF40 PA++ -suojaus. Käytä tätä meikkivoidetta, jossa on SPF40 PA++ -aurinkosuoja
Normaalihinta €23,10 154,0 € / 100gr
Alennushinta €23,10 Normaalihinta €28,99
Säästät: -€5,89
154,0 € / 100gr
Loppuunmyyty
Unleashia Babe Skin Baby Blue Cushion 23W Jolly, 15 g
Unleashia Babe Skin Baby Blue Cushion 23W Jolly, 15 g
Normaalihinta €23,10 154,0 € / 100gr
Alennushinta €23,10 Normaalihinta €28,99
Säästät: -€5,89
154,0 € / 100gr

 

 
Babe Skin Baby Blue -meikkivoide on kevyt ja sopii erinomaisesti laajentuneiden ihohuokosten ja epätasaisuuksien peittämiseen sekä ihon sävyn tasoittamiseen, jolloin lopputuloksena on ihanteellinen puolimatta viimeistely. Tuotteessa on SPF40 PA++ -suojakerroin, joka suojaa UVA- ja UVB-säteilyltä. Sen koostumuksessa on valoa heijastavia ainesosia, kuten niacinamidia ja polyhydroksisteariinihappoa, jotka pienentävät huokosien näkyvyyttä ja vahvistavat samalla ihon suojakerrosta. Mukana tulee pisaranmuotoinen sieni, joka mahdollistaa tarkan ja hellävaraisen levityksen. Ilmaton pumppupullo mahdollistaa helpon levityksen ja minimoi tuotteen saastumisen. Ei sisällä hajusteita. Huomio: Tämän tuotteen etiketti voi peittää merkittävän osan pakkauksesta.

Käyttöohjeet

1. Avaa tuote painamalla säiliön oikealla puolella olevaa painiketta. 2. Painele sienellä kevyesti sinistä, pienillä reikillä varustettua osaa, jotta saat annosteltua halutun määrän tuotetta, ja levitä se iholle muodostaen ohuen kerroksen. 3. Jos haluat parempaa peittävyyttä, voit levittää tuotetta useammassa kerroksessa.

Ainesosat

Babe Skin Baby Blue Cushion 21C Baby Cheek Aqua, titaanidioksidi, dimetikon, kaprylyylimetikoni, isododekaani, butyleeniglykoli, piidioksidi, hydrattu polyisobuteeni, lauryylipeg-9-polydimetyylisiloksietyylidimetikon, trimetyylisiloksisilikaatti, niasiiniamidi, pentaerytrityylitetraetyyliheksanoaatti, fenyylitrimetykoni, 1,2-heksaanidioli, disteardimoniumhektoritti, setyylipeg/ppg-10/1-dimetykoni, magnesiumsulfaatti, polyglyseryl-3-polydimetyylisiloksietyylidimethikoni, synteettinen fluorflogopiitti, oktyylidodekanol, polyhydroksisteariinihappo, alumiinihydroksidi, dimetikonin ja vinyylidimetikonin ristipolymeeri, vinyylidimetikonin, metikonin ja silseskioksaanin ristipolymeeri, steariinihappo, alumiinioksidi, trietoksikaprylyylisilaani, glyseryylibehenaatti/eikosadioaatti, tribeheniini, lesitiini, polyglyseryl-4-isostearaatti, etyyliheksyylipalmitaatti, isopropyylimyristaatti, isosteariinihappo, adenosine, polyglyseryl-3-polyrikinoleaatti, isopropyyli-titaanitriisostearaatti, neopentyyliglykolidietyyliheksanoaatti, setearyylialkoholi, tokoferoli, pentaerytrityylitetra-di-T-butyylihydroksihydrosinamaatti, trinatriumetyleenidiamiinidisukkinaatti, (+/-) CI 77492, CI 77491, CI 77499 Babe Skin Baby Blue Cushion 21N Fluffy Aqua, titaanidioksidi, dimetikoni, kaprylyylimetikoni, isododekaani, butyleeniglykoli, piidioksidi, hydrattu polyisobuteeni, lauryyli-PEG-9-polydimetyylisiloksietyylidimetikoni, trimetyylisiloksisilikaatti, niasiiniamidi, pentaerytrityyli-tetraetyyliheksanoaatti, fenyylitrimetikoni, 1,2-heksanidioli, disteardimoniumhektoriitti, setyyli-PEG/PPG-10/1-dimetikoni, magnesiumsulfaatti, polyglyseryl-3-polydimetyylisiloksietyylidimetikoni, synteettinen fluorflogopiitti, oktyylidodekanol, polyhydroksisteariinihappo, alumiinihydroksidi, dimetikonin ja vinyldimetikonin ristipolymeeri, vinyldimetikonin, metikonin ja silseskvioxaanin ristipolymeeri, steariinihappo, alumiinioksidi, trietoksikaprylyylisilaani, glyseryylibehenaatti/eikosadioaatti, tribeheniini, lesitiini, polyglyseryl-4-isostearaatti, etyyliheksyylipalmitaatti, isopropyylimyristaatti, isosteariinihappo, adenosini, polyglyseryl-3-polyricinoleaatti, isopropyyli-titaanitriisostearaatti, neopentyyliglykolidietyyliheksanoaatti, setearyylialkoholi, tokoferoli, pentaerytrityylitetra-di-T-butyylihydroksihydrosinnamaatti, trinatriumetyleenidiamiinidisukkinaatti, (+/-) CI 77492, CI 77491, CI 77499 Babe Skin Baby Blue Cushion 23W Jolly Aqua, titaanidioksidi, dimetikoni, kaprylyylimetikoni, isododekaani, butyleeniglykoli, piidioksidi, hydrattu polyisobuteeni, lauryyli-PEG-9-polydimetyylisiloksietyylidimetikoni, trimetyylisiloksisilikaatti, niasiiniamidi, pentaerytrityylitetraetyyliheksanoaatti, fenyylitrimetikoni, 1,2-heksanidioli, disteardimoniumhektoriitti, setyylipeg/ppg-10/1-dimetikoni, magnesiumsulfaatti, polyglyseryl-3-polydimetyylisiloksietyylidimetikoni, synteettinen fluorflogopiitti, oktyylidodekanooli, polyhydroksisteariinihappo, alumiinihydroksidi, dimetikonin ja vinyylidimetikonin ristipolymeeri, vinyylidimetikonin, metikonin ja silseskioksaanin ristipolymeeri, steariinihappo, alumiinioksidi, trietoksikaprylyylisilaani, glyseryylibehenaatti/eikosadioaatti, tribeheniini, lesitiini, polyglyseryl-4-isostearaatti, etyyliheksyylipalmitaatti, isopropyylimyristaatti, isosteariinihappo, adenosini, polyglyseryl-3-polyricinoleaatti, isopropyyli-titaanitriisostearaatti, neopentyyliglykolidietyyliheksanoaatti, setearyylialkoholi, tokoferoli, pentaerytrityylitetra-di-T-butyylihydroksihydrosinnamaatti, trinatriumetyleenidiamiinidisukkinaatti, (+/-) CI 77492, CI 77491, CI 77499 Babe Skin Baby Blue Cushion 25N Good Night Aqua, titaanidioksidi, dimetikoni, kaprylyylimetikoni, isododekaani, butyleeniglykoli, piidioksidi, hydrattu polyisobuteeni, lauryyli-PEG-9-polydimetyylisiloksietyylidimetikoni, trimetyylisiloksisilikaatti, niasiiniamidi, pentaerytrityylitetraetyyliheksanoaatti, fenyylitrimetikoni, 1,2-heksanidioli, disteardimoniumhektorit, setyyli-PEG/PPG-10/1-dimetikoni, magnesiumsulfaatti, polyglyseryl-3-polydimetyylisiloksietyylidimetikoni, synteettinen fluorflogopiitti, oktyylidodekanol, polyhydroksisteariinihappo, alumiinihydroksidi, dimetikonin ja vinyylidimetikonin ristipolymeeri, vinyylidimetikonin, metikonin ja silseskvioxaanin ristipolymeeri, steariinihappo, alumiinioksidi, trietoksikaprylyylisilaani, glyseryylibehenaatti/eikosadioaatti, tribeheniini, lesitiini, polyglyseryl-4-isostearaatti, etyyliheksyylipalmitaatti, isopropyylimyristaatti, isosteariinihappo, adenosine, polyglyseryl-3-polyricinoleaatti, isopropyyli-titaanitriisostearaatti, neopentyyliglykolidietyyliheksanoaatti, setearyylialkoholi, tokoferoli, pentaerytrityylitetra-di-T-butyylihydroksihydrosinnamaatti, trinatriumetyleenidiamiinidisukinaatti, (+/-) CI 77492, CI 77491, CI 77499