• Topicrem Uh Ultra-kosteuttava suihkuöljy, täyttöpakkaus, 1 l
-24%

Topicrem Uh Ultra-kosteuttava suihkuöljy, täyttöpakkaus, 1 l

SKU-koodiTO3700281705515

Oliiviöljyllä rikastettu suihkuöljy, joka puhdistaa ihoa hellävaraisesti, kosteuttaa ja suojaa sitä

Normaalihinta €12,50 1,25 € / 100ml
Alennushinta €12,50 Normaalihinta €16,50
Säästät: -€4,00
1,25 € / 100ml
Topicrem Uh Ultra-kosteuttava suihkuöljy, täyttöpakkaus, 1 l
Topicrem Uh Ultra-kosteuttava suihkuöljy, täyttöpakkaus, 1 l
Normaalihinta €12,50 1,25 € / 100ml
Alennushinta €12,50 Normaalihinta €16,50
Säästät: -€4,00
1,25 € / 100ml

 

 

.-80 % muovia. Kehitetty erityisesti koko perheen (vauvoista aikuisiin) herkän ja kuivan ihon kasvojen ja vartalon puhdistukseen. Testattu dermatologisen, oftalmologisen ja pediatrisen valvonnan alaisena.

Koostumus

Oliiviöljyjohdannainen. Glyseriini. Miedot pinta-aktiiviset aineet.

Käyttöohjeet

Ota esiin TOPICREM-suihkuöljypullo ja kierrä pumppu irti. Kaada ekologisen täyttöpakkauksen sisältö pulloon huuhtelematta sitä ensin. Sulje TOPICREM-suihkuöljypullo.

Ainesosat7

AQUA (VESI) . GLYSERIINI . NATRIUMLAURETISULFAATTI . NATRIUMKOKOAMFOASETAATTI . POLYGLYSERYL-4-KAPRAATTI . OLIIVIÖLJYN POLYGLYSERYL-6-ESTERIT . PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE . CITRIC ACID . PARFUM (FRAGRANCE) . SODIUM BENZOATE . PEG-7 GLYCERYL COCOATE .