• Tongil Aktidrenal 250Ml. Lineabel
-15%

Tongil Aktidrenal 250 ml. Lineabel

SKU-koodiTO8436005301354
TONGIL AKTIDRENAL on LINEABEL-tuotemerkin 250 ml:n tuote. Se on ravintolisä, joka auttaa ylläpitämään munuaisten ja lisämunuaisten tasapainoa. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät munuaisten ja lisämunuaisten terveyttä. Sitä suositellaan henkilöille, jotka haluavat parantaa munuaisten ja lisämunuaisten toimintaa.
Normaalihinta €12,70 5,08 € / 100ml
Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€2,20
5,08 € / 100ml
Loppuunmyyty
Tongil Aktidrenal 250Ml. Lineabel
Tongil Aktidrenal 250 ml. Lineabel
Normaalihinta €12,70 5,08 € / 100ml
Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€2,20
5,08 € / 100ml

 

 

TONGIL AKTIDRENAL on 250 ml:n tuote LINEABEL-tuotesarjasta. Sitä käytetään ravintolisänä, joka auttaa ylläpitämään kehon tasapainoa ja parantamaan munuaisten toimintaa. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät myrkkyjen poistumista ja virtsateiden puhdistumista. Tämä tuote sopii erinomaisesti henkilöille, jotka haluavat parantaa munuaistensa terveyttä ja edistää virtsateiden hyvää toimintaa.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.