• The Potions Cream Mixer , 50 gr
  • The Potions Cream Mixer, 50 g
  • The Potions Cream Mixer, 50 g
-22%

The Potions Cream Mixer, 50 g

SKU-koodiTH8809684820261

The Potions Cream Mixer, 50 g

Normaalihinta €11,60 23,2 € / 100gr
Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,95
Säästät: -€3,35
23,2 € / 100gr
The Potions Cream Mixer , 50 gr
The Potions Cream Mixer, 50 g
Normaalihinta €11,60 23,2 € / 100gr
Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,95
Säästät: -€3,35
23,2 € / 100gr

 

 

Kevyt, voidemainen sekoitus, joka antaa iholle energiaa ja kosteutta. Se parantaa ihon yleistä kuntoa vahvistamalla ihon suojakerrosta ja rauhoittaa herkkää ja ärtynyttä ihoa. Sisältää centella asiatica -uutetta, joka auttaa parantamaan vaurioitunutta ihoa ja vahvistamaan ihon suojakerrosta, minkä tuloksena iho muuttuu joustavaksi. Huomautus: - Cica (madecassoside) vahvistaa ihon luonnollista voimakkuutta auttaen sitä tulemaan vahvaksi ja terveeksi. - Cicaa ja muita luonnosta peräisin olevia ravitsevia ainesosia käytetään luomaan lempeä ja miellyttävä kosteuttava vaikutus. - Parantaa ihon kykyä säilyttää kosteutta pitkään, pitäen ihon pehmeänä ja kosteutettuna. Toimii ihonhoitotuotteena, joka auttaa parantamaan ja ylläpitämään ihon terveyttä. Miksi se on erilainen? - Estää ihovaurioita ja parantaa ihon tekstuuria vahvistamalla ihon suojakerrosta. - Tunkeutuu nopeasti syvälle ihoon jättämättä jäämiä ja muodostaa kosteussuojan. - Kehitetty tarttumaan ihoon ilman rasvaista tunnetta, mikä parantaa meikin pysyvyyttä entisestään. Mitä se tekee? - Kosteuttaa uskomattoman rikkaalla tekstuurilla. - Erinomaiset kosteuttavat ominaisuudet, jotka antavat hehkua, estävät kosteuden haihtumista ja säilyttävät ihon luonnollisen kosteuden.

Ainesosat

Aqua, Glycerin, dipropyleeniglykoli, setearyylialkoholi, syklopentasiloksaani, kapryyli-/kapriinitriglyseridi, hydrattu poly(C6-14-olefiini), hydrattu polydekeeni, 1,2-heksanidioli, niasiiniamidi, dimetikoni, kasviöljy, glyseryylistearaatti SE, behenyylialkoholi, sykloheksasiloksaani, hydrattu lesitiini, setearyyliglukosidi, dimetikonoli, Laminaria japonica -uute, Eclipta prostrata -lehtiuute, metyylipropanedioli, betaiini, etyyliheksyyliglyseroli, kolesteroli, propanedioli, adenosini, fruktooligosakkaridit, beeta-glukaani, keramidi NP, dinatrium-EDTA, polyquaternium-51, Piper methysticum -lehti-/juuri-/varren uute, Centella asiatica -uute, natriumhyaluronaatti, Panax ginseng -marjauute, butyleeniglykoli, mikrokiteinen selluloosa, Acmella oleracea -uute, pantenoli, setearyylolivaatti, hydrolysoitu hyaluronihappo, glukoosi, sorbitanolivaatti, hydroksietyyliakrylaatti/natriumakryloildimetyylitauraatti-kopolymeeri, raffinoosi, skvalaani, selluloosakumi, foolihappo, polysorbaatti 60, trometamiini, sorbitanisostearaatti, tokoferoli, palmitoilipentapeptidi-5