• Terrasana Kukicha Tea 1Kg.
-5%

Terrasana Te Kukicha 1 kg.

SKU-koodiTE8713576272291
Te Kukicha edullisessa pakkauksessa.
Normaalihinta €42,00 4,2 € / 100gr
Alennushinta €42,00 Normaalihinta €44,21
Säästät: -€2,21
4,2 € / 100gr
Terrasana Kukicha Tea 1Kg.
Terrasana Te Kukicha 1 kg.
Normaalihinta €42,00 4,2 € / 100gr
Alennushinta €42,00 Normaalihinta €44,21
Säästät: -€2,21
4,2 € / 100gr

 

 
Tämä Terrasanan edullinen Kukicha-tee on täydellinen valinta teestä pitäville. Rauhoittava ja antioksidanttirikas tee on viisas valinta niille, jotka etsivät laadukasta teetä. Ole kuitenkin varovainen, jos olet herkkä kofeiinille, sillä se sisältää pienen määrän kofeiinia.

Koostumus

Ainesosat: Laadukasta Kukicha-teetä.

Käyttöohjeet

Käyttöohjeet: Laadukas, rentouttava tee. Käyttö: Runsaasti hyödyllisiä antioksidantteja.

Apteekkarin neuvo

Apteekkarin neuvo: Älä käytä liikaa, jos olet herkkä kofeiinille.