• Tequial Hidragen 50Ml.
-29%

Tequial Hidragen 50 ml.

SKU-koodiTE8437014759044
Hidragen on hydrolysoidusta kollageenista ja hyaluronihaposta valmistettu voide, joka kosteuttaa ja kiinteyttää ihoa syvältä. Ainutlaatuisten ainesosiensa ja niiden yhdistelmän ansiosta se ravitsee, kosteuttaa ja kiinteyttää ihoasi sisältäpäin, tuoden sen kauneuden esiin ulospäin. 
Normaalihinta €30,40 60,8 € / 100ml
Alennushinta €30,40 Normaalihinta €42,86
Säästät: -€12,46
60,8 € / 100ml
Tequial Hidragen 50Ml.
Tequial Hidragen 50 ml.
Normaalihinta €30,40 60,8 € / 100ml
Alennushinta €30,40 Normaalihinta €42,86
Säästät: -€12,46
60,8 € / 100ml

 

 
Tequial Hidragen on luonnonlääke ja kasviperäinen valmiste, jota myydään 50 ml:n pullossa. Valitettavasti tietokannassa ei ole saatavilla lisätietoja tuotteen kuvauksesta tai tarkasta käyttötarkoituksesta. Suosittelemme etsimään lisätietoja luotettavista lähteistä tai ottamaan yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen saadaksesi lisätietoja tästä tuotteesta.