• Svr Pack Sebiaclear Active Gel 40Ml + Mousse Gel 55Ml
-11%
Svr

Svr Pack Sebiaclear Active Gel 40 ml + Gel Mousse 55 ml

SKU-koodiSV3662361003471

Svr Pack Sebiaclear Active Gel 40 ml + Gel Mousse 55 ml

Normaalihinta €16,10 40,25 € / 100ml
Alennushinta €16,10 Normaalihinta €18,02
Säästät: -€1,92
40,25 € / 100ml
Svr Pack Sebiaclear Active Gel 40Ml + Mousse Gel 55Ml
Svr Pack Sebiaclear Active Gel 40 ml + Gel Mousse 55 ml
Normaalihinta €16,10 40,25 € / 100ml
Alennushinta €16,10 Normaalihinta €18,02
Säästät: -€1,92
40,25 € / 100ml

 

 

Svr Sebiaclear Active Gel -paketti on kattava ratkaisu epäpuhtauksille alttiin ihon hoitoon. Tämä korkealaatuinen tuotepari sisältää 40 ml:n Gel Active -tuotteen ja 55 ml:n Gel Mousse -tuotteen, jotka on suunniteltu auttamaan sinua saavuttamaan kirkkaamman, epäpuhtauksista vapaan ja terveen näköisen ihon.

Sebiaclear Gel Active on tehokas koostumus, jossa yhdistyvät ihon epäpuhtauksia torjuvat avainainesosat. Se auttaa vähentämään näppylöitä, mustapäitä ja laajentuneita ihohuokosia sekä säätelee ihon liiallista rasvaisuutta. Sen kevyt ja nopeasti imeytyvä koostumus tekee siitä ihanteellisen päivittäiseen käyttöön, ja se auttaa pitämään ihosi mattapintaisena ilman ei-toivottua kiiltoa.

Sebiaclear-geelivaahto on välttämätön apulainen kasvojen puhdistuksessa. Sen hellävarainen misellikoostumus poistaa epäpuhtaudet, ylimääräisen talin ja meikin aiheuttamatta ärsytystä tai kuivattamatta ihoa. Tämä tuote on rikastettu pehmentävillä aineilla, jotka jättävät ihosi raikkaaksi ja elvyttäväksi, valmiiksi ottamaan vastaan Gel Active -tuotteen hyödyt.

Yhdessä nämä tuotteet muodostavat kattavan hoitorutiinin. Aloita päiväsi Gel Mousse -tuotteella puhdistamalla ja valmistelemalla ihoasi. Levitä sen jälkeen Gel Active -tuotetta hoitamaan ihon epäpuhtauksia ja hillitsemään rasvaisuutta koko päivän ajan. Toista tämä rutiini illalla, jotta ihosi pysyy terveenä ja näyttää virheettömältä.

Koostumus

Gel Active Sebiaclear (40 ml):

Aqua (vesi)
Butyleeniglykoli
Niacinamide
Natriumhydroksidi
Piidioksidi
PEG-8
Polysorbaatti 20
Dimetyyli-isosorbidi
Salisyylihappo
Ksantaanikumi
Sitruunahappo
Kaprylyyliglykoli
Glyseriini
Natriumcitraatti
Cinnamomum zeylanicum -kuoriuute
Sarkosiini
Dinatrium-EDTA
Epilobium angustifolium -kukka-, lehti- ja varsiuute
Sebiaclear-vaahtogeeli (55 ml):

Aqua (vesi)
PEG-6-kapryyli-/kapriiniglyseridit
Natriumsitraatti
PEG-40-hydrogenoitu risiiniöljy
Sitruunahappo
Butyleeniglykoli
Setrimoniumbromidi
Dinatrium-EDTA
Parfum (tuoksu)

Käyttöohjeet

SVR Sebiaclear Active Gel 40 ml:

Puhdista kasvosi hellävaraisesti ennen Active Gelin levittämistä.
Levitä pieni määrä geeliä alueille, joilla esiintyy helposti ihon epäpuhtauksia, kuten finnejä tai mustapäitä.
Hiero tuotetta kevyesti ihoon, kunnes se on imeytynyt.
Käytä Active Gel -tuotetta kerran tai kahdesti päivässä, mieluiten aamulla ja illalla, osana kasvojenhoitorutiiniasi.
Sebiaclear-geelivaahto 55 ml:

Kostuta kasvosi lämpimällä vedellä.
Levitä pieni määrä Gel Mousse -tuotetta käsiin ja hiero niitä yhteen, kunnes muodostuu vaahtoa.
Hiero vaahtoa kostealle iholle välttäen silmänympärysalueita.
Huuhtele huolellisesti lämpimällä vedellä ja kuivaa kasvosi hellävaraisesti.
Käytä Gel Mousse -tuotetta sekä aamulla että illalla osana kasvojen puhdistusrutiiniasi.