• Stevia Stevia 50Ml.
-18%

Stevia Stevia 50 ml.

SKU-koodiST4260179255311
Stevia Stevia 50 ml on ravintolisä, joka sisältää stevia-uutetta, kasvia, joka tunnetaan luonnollisesta makeutuskyvystään. Tätä tuotetta käytetään sokerin vaihtoehtona, sillä se antaa makean maun ilman kaloreita. Lisäksi Stevia Stevia 50 ml on helppokäyttöinen, ja sitä voidaan lisätä juomiin, jälkiruokiin ja muihin elintarvikkeisiin niiden terveelliseen makeuttamiseen.
Normaalihinta €9,70 19,4 € / 100ml
Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,88
Säästät: -€2,18
19,4 € / 100ml
Stevia Stevia 50Ml.
Stevia Stevia 50 ml.
Normaalihinta €9,70 19,4 € / 100ml
Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,88
Säästät: -€2,18
19,4 € / 100ml

 

 
Stevia Stevia 50 ml on ravintolisä, jota käytetään luonnollisena makeutusaineena. Se on valmistettu stevia-uutteesta, Etelä-Amerikasta peräisin olevasta kasvista, joka tunnetaan kalorittomasta makeutuskyvystään. Tätä tuotetta käytetään sokerin vaihtoehtona juomissa ja ruoissa, sillä se tarjoaa samanlaisen makeuden ilman kaloreita. Lisäksi stevialla on antioksidanttisia ominaisuuksia, ja se voi auttaa säätelemään verensokeria. Se on ihanteellinen vaihtoehto henkilöille, jotka haluavat vähentää sokerin kulutustaan ja ylläpitää terveellistä ruokavaliota.

Ainesosat

Stevia Stevia 50 ml:n pääasiallinen vaikuttava aine on stevia.