• Solaray Oregano Complete 30Ml.
  • Solaray Oregano Complete 30 ml.
-19%

Solaray Oregano Complete 30 ml.

SKU-koodiSO76280106725

Solaray Oregano Complete on 30 ml:n nestemäinen ravintolisä, joka sisältää korkealaatuista oreganoöljyä. Oreganoöljy tunnetaan antimikrobisista ja antioksidanttisista ominaisuuksistaan, jotka voivat auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää ja torjumaan infektioita. Tämä tuote on luonnollinen vaihtoehto yleisen terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseen.

Normaalihinta €28,20 94,0 € / 100ml
Alennushinta €28,20 Normaalihinta €34,92
Säästät: -€6,72
94,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Solaray Oregano Complete 30Ml.
Solaray Oregano Complete 30 ml.
Normaalihinta €28,20 94,0 € / 100ml
Alennushinta €28,20 Normaalihinta €34,92
Säästät: -€6,72
94,0 € / 100ml

 

 

SOLARAY OREGANO COMPLETE on 30 ml:n tuote, joka sisältää oreganoöljyä. Sitä käytetään ravintolisänä immuunijärjestelmän terveyden edistämiseen ja hengityselinten toiminnan tukemiseen. Oreganoöljyä on perinteisesti käytetty auttamaan infektioiden torjumisessa, nenän tukkoisuuden lievittämisessä ja ruoansulatuksen parantamisessa. Tämä tuote voi olla hyödyllinen niille, jotka haluavat vahvistaa immuunijärjestelmäänsä ja ylläpitää hyvää hengityselinten terveyttä.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin ainesosasta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.

Apteekkarin neuvo

SOLARAY OREGANO COMPLETE 30 ml -tuotteen käyttöohjeena on noudattaa valmistajan antamia käyttöohjeita. Lisäksi on tärkeää neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tuotteen käytön aloittamista, erityisesti jos käytät muita lääkkeitä tai sinulla on jokin ennestään olemassa oleva sairaus.