• Sensilis Makeup Peptide [Ha Lips] 01 RED CHILI, 7 ml
-18%

Sensilis Makeup Peptide [Ha Lips] 01 RED CHILI, 7 ml

SKU-koodiSE8428749007128

Sensilis Makeup Peptide [Ha Lips] 01 RED CHILI, 7 ml Huulien volyymia lisäävähoito

Normaalihinta €17,00 242,86 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,70
Säästät: -€3,70
242,86 € / 100ml
Sensilis Makeup Peptide [Ha Lips] 01 RED CHILI, 7 ml
Sensilis Makeup Peptide [Ha Lips] 01 RED CHILI, 7 ml
Normaalihinta €17,00 242,86 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,70
Säästät: -€3,70
242,86 € / 100ml

 

 

Tulinen huulipuna, jossa on kiiltävä viimeistely ja joka yhdistää peptidejä ja chiliä tuottaakseen välittömän volyymivaikutuksen ja kosteutuksen, jolloin huulet saavat kiiltoa, volyymia ja väriä.

Koostumus

CHILI: Lisää huulien täyteläisyyttä. PEPTIDI: Kosteuttaa ja täyttää huulet

Käyttöohje

Levitä tuotetta applikaattorilla koko huulille ja korosta huulien muotoa niin monta kertaa kuin haluat.

Ainesosat

Polybutene, Octyldodecanol, Silica Dimethyl Silylate, Hydrogenated Polyisobutene, Diisostearyl Malate, Persea Gratissima Oil (Persea Gratissima (Avocado) Oil), Ethylhexyl Palmitate, aromi (maku), tribeheniini, pentaerytrityylitetra-di-T-butyylihydroksihydrosinnamaatti, metyylnikotinaatti, sorbitanisostearaatti, rypsiöljy, Capsicum frutescens -hedelmäuute, Zingiber Officinale -juuriuute (Zingiber Officinale (inkivääri) -juuriuute), maitohappo, palmitoyylitripeptidi-1. Saattaa sisältää [+/-]: CI 77891 (titaanidioksidi), CI 15850 (punainen 6), CI 15850 (punainen 7 Lake), CI 77492 (rautaoksidit), CI 77499 (rautaoksidit), CI 19140 (keltainen 5-lake), CI 45410 (punainen 28-lake), CI 42090 (sininen 1-lake).

Apteekkarin neuvo

• Sopii kaikille ihotyypeille. • Erityisesti suositellaan huulille, joille halutaan lisää volyymia ja ripaus väriä.