• Sensilis Make Up Rouge Fondant 04 Cerise, 3,5 ml
  • Sensilis Make Up Rouge Fondant 04 Cerise, 3.5 ml
  • Sensilis Make Up Rouge Fondant 04 Cerise, 3,5 ml
-18%

Sensilis Make Up Rouge Fondant 04 Cerise, 3,5 ml

SKU-koodiSE8428749008828

Sensilis Make Up Rouge Fondant 04 Cerise, 3,5 ml Kosteuttava ja sulavahuulipuna . Sisältää ruusunmarjan öljyä, hyaluronihappoa ja E-vitamiinia.

Normaalihinta €17,00 485,71 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,70
Säästät: -€3,70
485,71 € / 100ml
Sensilis Make Up Rouge Fondant 04 Cerise, 3,5 ml
Sensilis Make Up Rouge Fondant 04 Cerise, 3,5 ml
Normaalihinta €17,00 485,71 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,70
Säästät: -€3,70
485,71 € / 100ml

 

 

Keskipeittävä huulipuna, joka ravitsee huulia ja antaa niille kiiltävän, mehevän ja aistillisen lopputuloksen. Koostumuksessa on ruusunmarjaöljyä ja hyaluronihappoa, jotka kosteuttavat, sekä E-vitamiinia, jolla on antioksidanttivaikutus. Sarjassa on 6 sävyä

Koostumus

Ruusunmarjaöljy, hyaluronihappo, E-vitamiini

Käyttöohje

Levitä suoraan huulille muotoa korostaen. Suosittelemme myös huulipensselin käyttöä tarkkaan levitykseen, erityisesti voimakkaiden sävyjen kohdalla.

Ainesosat

Oktyylidodekanoli; pentaerytrityylitetraisostearaatti; polyeteeni; diisostearyylimalaatti; bis-diglyseryylipolyasyladipaatti-2; polybuteeni; VP/heksadekeenikopolymeeri; mikrokiteinen vaha (mikrokiteinen vaha); disteardimoniumhektoriitti; tokoferyyliasetaatti; Rosa moschata -siemenöljy; etyyliheksyylipalmitaatti; pentaerytrityylitetra-di-T-butyylihydroksihydrosinnamaatti; trihydroksisteariini; dikalsiumfosfaatti; natriumhyaluronaatti. Voi sisältää [+/-]: CI 77891 (titaanidioksidi); CI 19140 (keltainen 5-lakka); CI 15850 (punainen 7-lakka); CI 77492 (rautaoksidit); CI 77491 (rautaoksidit); CI 15850 (punainen 6); CI 42090 (sininen 1 Lake).

Apteekkarin neuvo

Kaikille huulityypeille, erityisesti kuiville, halkeileville ja herkille huulille