• Sensilis Jumbo vedenkestävä silmäkynä 04 Blue, 1,4 g
  • Sensilis Jumbo vedenkestävä silmäkynä 04 Blue, 1,4 g
  • Sensilis Jumbo vedenkestävä silmäkynä 04 Blue, 1,4 g
-17%

Sensilis Jumbo vedenkestävä silmäkynä 04 Blue, 1,4 g

SKU-koodiSE8428749997801

Vesitiivis sininen silmänrajauskynä ja luomiväri

Normaalihinta €17,70 1264,29 € / 100gr
Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,42
Säästät: -€3,72
1264,29 € / 100gr
Sensilis Jumbo vedenkestävä silmäkynä 04 Blue, 1,4 g
Sensilis Jumbo vedenkestävä silmäkynä 04 Blue, 1,4 g
Normaalihinta €17,70 1264,29 € / 100gr
Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,42
Säästät: -€3,72
1264,29 € / 100gr

 

 

Vesitiivis, peittävä ja pitkäkestoinen silmäkynä, rajauskynä ja luomiväri. Erittäin sulava tekstuuri, joka levittyy helposti ja sulautuu ihoon välittömästi.
Sisältää marulaöljyä
Kolme etua yhdessä tuotteessa: käytä sitä silmäkynänä, rajauskynänä tai luomivärinä luodaksesi ihanteellisen meikkilookin. Saatavana viidessä värissä, jotta voit antaa luovuudellesi vapaat kädet.

Koostumus

Isododekaani; Mika; Synteettinen vaha; Etyleeni/propeeni-kopolymeeri; Piidioksidi; Polymetyylisilseskioksaani; Polybuteeni; Hydrattu polydisyklopentadieeni; Sukroositetrastearaattitriacetaatti; Kookoskaprylaatti/kapraatti; Oryza sativa -vaha (Oryza sativa (riisi) -lesevaha); synteettinen mehiläisvaha; hydrattu risiiniöljy; Sclerocarya birrea -siemenöljy; pentaerytrityylitetra-di-T-butyylihydroksihydrosinnamaatti; (voi sisältää +/-): CI 77891 (titaanidioksidi); CI 77491 (rautaoksidit); CI 77492 (rautaoksidit); CI 77499 (rautaoksidit)

Käyttöohjeet

1. Piirrä silmänrajaus, jotta katseesi saa syvyyttä. 2. Piirrä yläripsien viivaa eyeliner-efektin saamiseksi. 3. Levitä tuotetta suoraan silmäluomelle ja häivytä se siveltimellä täydellisen lopputuloksen saavuttamiseksi