• Sensilis Corporal Glowcerine Body Treatment, 200 ml
  • Sensilis Corporal Glowcerine Body Treatment, 200 ml
-11%

Sensilis Corporal Glowcerine Body Treatment, 200 ml

SKU-koodiSE8428749015482
Kosteuttava vartalovoide, joka vahvistaa ihon suojakerrosta ja tekee ihosta kauniin
Normaalihinta €21,59 10,8 € / 100ml
Alennushinta €21,59 Normaalihinta €24,26
Säästät: -€2,67
10,8 € / 100ml
Loppuunmyyty
Sensilis Corporal Glowcerine Body Treatment, 200 ml
Sensilis Corporal Glowcerine Body Treatment, 200 ml
Normaalihinta €21,59 10,8 € / 100ml
Alennushinta €21,59 Normaalihinta €24,26
Säästät: -€2,67
10,8 € / 100ml

 

 
Kosteuttava vartalovoide, joka samalla vahvistaa ihon suojakerrosta ja tasoittaa ihon pintaa. Sisältää glyseriiniä, niasinamidia ja soft-focus-helmiä, jotka antavat iholle näkyvästi nuorekkaan ilmeen

Koostumus

Glyseriini, niacinamidi ja soft-focus-helmet

Käyttöohje

Levitä puhtaalle ja kuivalle iholle ja hiero kevyesti, kunnes voide on imeytynyt. Käytä 1–2 kertaa päivässä tai tarpeen mukaan.

Ainesosat

Aqua (vesi); trietyyliheksanoiini; glyseriini; polyglyseryl-3-distearaatti; Butyrospermum Parkii (shea) -voi; niasiiniamidi; C15–19-alkaanit; metyylipropanedioli; glyseryylistearaatti; PEG-100-stearaatti; Mika; Natriumlaktaatti; Alfa-glukaanoligosakkaridi; Behenyylialkoholi; Dikaliumglykyrritsaatti; Ksantaanikumi; Glyseryylistearaattisitraatti; Synteettinen fluorflogopiitti; tinaoksidi; tokoferyyliasetaatti; tetranatriumglutamaattidiasetaatti; maitohappo; natriumhydroksidi; kloorifenesiini; O-kymen-5-oli; CI 77891 (titaanidioksidi); CI 77491 (rautaoksidit); Parfum (tuoksu); linalyyliasetaatti; geranyyliasetaatti; isoeugenyyliasetaatti; terpineoli; vanilliini; eugenyyliasetaatti.

Apteekin neuvo

Kaikille ihotyypeille. Dermatologisesti testattu herkälle iholle