• Science & Health Sbd Respirpur 250Ml.
-5%

Science & Health Sbd Respirpur 250 ml.

SKU-koodiSC8425402090640
Ratkaisu hengityselinten hyvinvointiin.
Normaalihinta €16,40 6,56 € / 100ml
Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,26
Säästät: -€0,86
6,56 € / 100ml
Science & Health Sbd Respirpur 250Ml.
Science & Health Sbd Respirpur 250 ml.
Normaalihinta €16,40 6,56 € / 100ml
Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,26
Säästät: -€0,86
6,56 € / 100ml

 

 
Science & Healthin Respirpur-valmiste on tehokas apu hengityselinten hyvinvoinnille. Tämä ainutlaatuinen koostumus sisältää kasviuutteita ja vitamiineja, jotka edistävät tervettä hengitystä. Ota 1 annos päivässä ohjeiden mukaisesti ja pidä hengitystiet parhaassa kunnossa. Luota Science & Healthiin hengityselinten terveyden hoidossa.

Koostumus

Ainesosat: Kasviuutteet, vitamiinit...

Käyttöohje

Ota 1 annos päivässä ohjeiden mukaisesti.